w

Jak obecnie wygląda Ridge Forrester z „Mody na sukces”? Ronn Moss ma 71 lat i wciąż zachwyca urodą! (FOTO)

Ronn Moss - fot. Instagram @ronnmoss
Ronn Moss - fot. Instagram @ronnmoss

W 2014 roku TVP wyemitowało ostatni odcinek uwielbianej Mody na sukces. Mimo że serial wykreował wiele gwiazd, to postać Ridge’a Forrestera granego przez Ronna Mossa szczególnie zapadła telewidzom w pamięć. Aktor jest już po siedemdziesiątce, ale wciąż budzi wiele emocji. Czy przez te kilkanaście lat bardzo się zmienił?

Moda na sukces była niezaprzeczalnym telewizyjnym fenomenem. Pierwszy odcinek opery mydlanej wyemitowano w 1987 roku i od tej pory, przez kolejne kilkanaście lat, wiodła prym wśród tego typu produkcji. Również w Polsce przez trzy dni w tygodniu przed odbiornikami zasiadały całe rodziny, by razem z rodziną Forresterów przeżywać sukcesy i porażki jej członków. Wśród pań największe wrażenie od zawsze robił Ridge Forrester — przystojny wiceprezes rodzinnego domu mody, cieszący się sławą kochliwego playboya, romansującego z kobietami. Mąż głównej bohaterki — Brooke Logan pojawił się na ekranie ponad pięć tysięcy razy i mimo że w jego rolę wcielało się trzech aktorów, to właśnie Ronn Moss został najbardziej zapamiętany.

Ronn Moss to amerykański aktor i muzyk, który swoją przygodę z aktorstwem rozpoczął od nauki na uniwersytecie w Los Angeles, gdzie u boku Peggy Feury i Charlsa Conroda grywał w etiudach szkolnych. Jego pierwszą poważną rolą była postać rycerza Ruggero w filmie Serca i zbroja. Występował również w produkcjach klasy C. Później trafił do Mody na sukces, dzięki której stał się rozpoznawalny. Przygodę z serialem zakończył w 2012. Przez kilka kolejnych lat grywał jeszcze w innych, mniejszych obrazach, ale finalnie swoje serce oddał muzyce. Z mediów społecznościowych aktora możemy wywnioskować, że obecnie spełnia się właśnie jako muzyk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ronn moss (@ronnmoss)

Tak teraz wygląda 71-letni Ridge Forrester

4 marca tego roku Moss skończył 71 lat. Gwiazdor nie grywa już w żadnych produkcjach telewizyjnych, natomiast jest bardzo aktywny na Instagramie. Obecnie jego profil obserwuje aż 1,2 mln osób. Aktor na instagramowej tablicy publikuje zdjęcia i filmy ze swoich obecnych zajęć — gry w zespole oraz fotografii. Chętnie chwali się kadrami, na których pozuje z przyjaciółmi i rodziną (aktor ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa).

Czy filmowy Ridge bardzo się zmienił przez te wszystkie lata? Z pewnością, na głowie artysty pojawiło się parę siwych włosów, a jego twarz „ozdobiły” zmarszczki, mimo to aktor nadal utrzymuje niezłą formę. Mossa podejrzewa się o korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, ale jego wyraźnie zarysowane kości policzkowe i szeroki uśmiech pozostały i nadal są jego znakiem rozpoznawczym.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ronn moss (@ronnmoss)

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez admin

Oliwka Brazil - fot. Instagram @oliwka_brazil

Oliwka Brazil nie miała kontaktu z ojcem. W końcu spotkali się w sądzie, bo ZAŻĄDAŁ od niej ALIMENTÓW! „Mówi do mnie na „Pani””

Magda Gessler, Ksiązulo - fot. YouTube screenshot, Instagram @ksiazulo

Magda Gessler odpowiedziała na krytykę popularnego YouTubera. Zdradziła, co myśli o poczynaniach Książula. „W ten sposób zdobywa popularność”