w ,

Widzowie ocenili pierwszy odcinek nowego programu Małgorzaty Rozenek. „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” będzie hitem czy nie do końca?

Małgorzata Rozenek - fot. AKPA, Instagram @tvn
Małgorzata Rozenek - fot. AKPA, Instagram @tvn

Małgorzata Rozenek dotychczas pojawiała się w telewizji w pełnym makijażu i drogich stylizacjach, podkreślających jej atuty. W programie Pokonaj mnie, jeśli potrafisz nie ma na to miejsca. W pierwszym odcinku nowego show pokazała, jak przekracza granice i pokonuje własne ograniczenia. Czy widzowie docenili jej poświęcenie? Są już pierwsze recenzje po emisji premierowego odcinka.

Małgorzata Rozenek na początku medialnej kariery kojarzona była wyłącznie jako Perfekcyjna pani domu. W rzeczywistości mierzyła znacznie wyżej i przez lata ciężko pracowała na swój sukces. Angażowała się w różne projekty, które wyniosły ją na wyżyny popularności i dały możliwość sprawdzenia się w roli prowadzącej Dzień dobry TVN. Jej przygoda ze śniadaniówką nie trwała długo, lecz nie odeszła z niej z kwitkiem. Po zwolnieniu otrzymała nową propozycję pracy, dzięki której ma okazję pokazać swoje drugie oblicze.

Małgorzata Rozenek przegrała pierwsze wyzwanie w programie Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Przez wielu Rozenek postrzegana jest jako ikona stylu. Do tej pory zawsze prezentowała się perfekcyjnie. Doskonale ułożone włosy, staranny makijaż i stylizacje, często warte grube tysiące, były jej wizytówką. W przeszłości chudła przed kamerami i choć już wtedy podejmowała aktywność fizyczną, nic nie wskazywało na to, że w przyszłości sport może stać się jej wielką pasją i zdominuje jej codzienność.

Od wielu miesięcy 45-latka relacjonowała w mediach społecznościowych codzienne, mordercze treningi, ponieważ przygotowuje się do triathlonu. W międzyczasie rozpoczęły się prace nad nowym programem pt. Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. W formacie mężczyźni rzucają jej wyzwania, którym wraz z nimi ma stawić czoła. Co ważne, nie mogą oni wybrać dyscypliny sportu, z którą są związani.

We wtorek 16 kwietnia telewizja TVN wyemitowała pierwszy odcinek show. Łukasz Orbitowski zaproponował, by w styczniu wspólnie przepłynęli 400 m w lodowatym Bałtyku. Nietrudno się domyślić, że przygotowania do tego wyzwania nie należały do najprzyjemniejszych, tym bardziej że celebrytka nienawidzi zimna. Każde wejście do wody, która miała mniej niż jeden stopień Celsjusza, kończyło się marudzeniem i ucieczką z akwenu. Mimo to przez miesiąc pracowała nad wydolnością i doskonaliła umiejętności pływackie, by stawić czoła pisarzowi.

W dniu, na który zaplanowano finałowe starcie, pogoda spłata im figla. Fale na morzu były bardzo wzburzone, dlatego też zmniejszono dystans do 200 m. Trener podkreślił jednak, że z uwagi na poprzeczne fale, w rzeczywistości pokonają jego dwukrotność. Mimo świetnego przygotowania Orbitowski wypadł lepiej i jako pierwszy zjawił się na brzegu. Tym samym po pierwszym odcinku panowie wysunęli się na prowadzenie.

Widzowie ocenili pierwszy odcinek nowego programu Małgorzaty Rozenek. To będzie hit?

Rozenek cieszy się ogromną popularnością, dlatego też pierwszy odcinek szumnie zapowiadanego programu przyciągnął przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Po jego emisji, w sieci wybuchła zaciekła dyskusja na temat jego formuły i oczywiście gwiazdy. Choć wcześniej często mierzyła się z krytyką ze strony internautów, tym razem można odnieść wrażenie, że wszyscy są zgodni co do tego, że wykonała kawał świetnej pracy. Komentujący na oficjalnym profilu TVN na Instagramie są pod ogromnym wrażeniem jej kondycji fizycznej i tego, że mimo obaw i lęków podjęła się tak trudnego zadania.

 • Pani Małgosiu, jest Pani dla mnie wygrana. Pełen szacunek. Super program.
 • Brawo, to był wyczyn. Super program. Gosia, jesteś mistrzem!
 • Ogromny szacunek.
 • Gosiu, szacunek. Wygrałaś i tak dla mnie. Jesteś niesamowita.
 • Gratulacje. To było ekstremalne wyzwanie.
 • Brawo! Fajnie, że jest program takiego formatu. Ileż można oglądać MasterChefa lub programy o remontach.
 • Wow, podziwiam i fajny program.
 • Podziwiam za odwagę.
 • Szacunek!
 • Gosiu, niewiarygodne to było. Wielkie brawa.
 • Zmarzłam od samego oglądania. Szacun!
 • Gratulacje! Dla mnie wygrałaś to i jesteś zwycięzcą. Kobieta rakieta. Życzę, żeby już nigdy nie było tak zimno, jak w tym wyzwaniu. Szacun!

Z kolei pod postem opublikowanym przez Perfekcyjną panią domu możemy przeczytać również kilka negatywnych opinii, choć jest ich mało:

 • Tylko zastanawiam się, po co to?
 • Oglądam i mam wrażenie, że obejrzałam 3 min i już jest reklama, masakra.
 • Nie wiem, czemu to ma służyć… Może lepiej byłoby mierzyć się z kobietami.
 • Program porażka.
 • Nie przypuszczałam, że Małgorzata jest taka rozwydrzona.

Oglądaliście? Jak wrażenia? Jesteście ciekawi, co czeka Małgorzatę Rozenek w kolejnym odcinku?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Malwina Dubowska, Roksana Węgiel - fot. Instagram @maldubowska, AKPA

Była partnerka Kevina Mgleja odpowiada na komentarz dot. alimentów na syna. Roksana Węgiel wprowadziła fanów w błąd? „Doszły mnie słuchy, że opływam w LUKSUSACH”

Bartosz Żukowski, Małgorzata Pieńkowska - fot. AKPA

Małgorzata Pieńkowska i Bartosz Żukowski mają ROMANS?! Spędzają ze sobą mnóstwo czasu i snują wspólne plany. Aktor zdradził, co ich łączy