w

Była partnerka Kevina Mgleja odpowiada na komentarz dot. alimentów na syna. Roksana Węgiel wprowadziła fanów w błąd? „Doszły mnie słuchy, że opływam w LUKSUSACH”

Malwina Dubowska, Roksana Węgiel - fot. Instagram @maldubowska, AKPA
Malwina Dubowska, Roksana Węgiel - fot. Instagram @maldubowska, AKPA

W sieci ostatnio pojawił się komentarz sugerujący wprost, że Kevin Mglej, mąż (?) Roksany Węgiel, nie płaci alimentów na syna. Wokalistka odpowiedziała, lecz czy napisała prawdę? Wyraźnie poirytowana Malwina Dubowska nie wytrzymała i zabrała głos w sprawie.

Roksana Węgiel to młodziutka wokalistka, która w dorosłość weszła z przytupem. Gdy tylko skończyła 18 lat, ogłosiła, że zaręczyła się ze starszym o osiem lat Kevinem Mglejem, a zaraz po tym zaczęła opowiadać, że ruszyły przygotowania do ich ślubu. Przed kilkoma dniami w sieci pojawiły się dowody, które jasno wskazują na to, że ceremonia już za nimi.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej WZIĘLI ŚLUB?! Pierwszy dowód znaleziono w sieci, potem wrzuciła TO zdjęcie, a na koniec odezwał się jej ojciec (FOTO)

Roxie, mimo swojego wieku, wykazała się ogromną dojrzałością. Jej partner, czy też już mąż, w przeszłości był związany z Malwiną Dubowską, z którą doczekał się syna. Tym samym artystka, będąc jeszcze nastolatką, została macochą. W sieci regularnie pojawiają się nowe, mniej lub bardziej spektakularne, doniesienia na temat Kevina, lecz jak dotąd zakochani nie wdawali się w dyskusję z internautami. Do czasu, ponieważ ostatnio wokalistka odpowiedziała na jeden z komentarzy dotyczących płacenia, a raczej nie płacenia przez niego alimentów na dziecko.

Była partnerka Kevina Mgleja reaguje na komentarz Roksany Węgiel ws. alimentów

Ostatnio Pudelek udostępnił na swoim profilu na Instagramie rolkę, w której Węgiel skomentowała decyzję męża o zniknięciu z mediów społecznościowych. Pod nią pojawił się komentarz, którego autorka stwierdziła, że nie płaci alimentów na dziecko.

Kevin ma swoje biznesy, ale na dziecko alimentów nie płaci

– czytamy.

Artystka nie przeszła obok tego obojętnie i odpisała:

Płaci i to sporo XD.

Te słowa nie spodobały się Dubowskiej, która od czasu rozstania samodzielnie wychowuje syna. Dotychczas unikała wdawania się w internetowe dramy i nie komentowała zmian w życiu Mgleja, lecz obok tych słów nie mogła przejść obojętnie. We wtorek opublikowała na Instastory wideo, w którym zdradziła, jak wygląda ta kwestia.

Słuchajcie, doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach, że dostaję, nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna

– powiedziała wyraźnie poirytowana.

Można odnieść wrażenie, że w dalszej części wypowiedzi aktorka zwróciła się do Roksany:

I bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka, nie wypowiadał się na ten temat. Bo po pierwsze jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy

– kontynuowała.

Od razu zaproponowała zainteresowanym tym tematem rozmowę zapoznawczą:

Ale jeśli chce się zapoznać i dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać.

Myślicie, że Roxie wykorzysta tę okazję?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Bardziej to wygląda jak by Roksana była zazdrosna i chciała zabrać ojca Dziecka na siłę żeby pokazać ze moze mieć wszystko. A taka prawda ze ten cały Kevin poleciał na jej kasę nic sobą nie reprezentuje a ona kiedyś otworzy oczy ze szybko to poszło jak zobaczy jaka jest nieszczęśliwa.

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Natalia Siwiec - fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec epatuje golizną w obecności córki. Internautki nie wytrzymały: „WIDZISZ JEJ MINĘ?”. Odpowiedziała (FOTO)

Małgorzata Rozenek - fot. AKPA, Instagram @tvn

Widzowie ocenili pierwszy odcinek nowego programu Małgorzaty Rozenek. „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” będzie hitem czy nie do końca?