w

Magda Gessler wywija jak szalona do utworu „Putin”. Fani rozbawieni, ale Instagram niekoniecznie

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler dała czadu. Wrzuciła do sieci nagranie, którym jasno dała do zrozumienia, co sądzi o prezydencie Rosji. Fani pękają ze śmiechu, a Instagram dał jej bana. Dlaczego?

Magda Gessler od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Niemal wszyscy uważają ją za kulinarny autorytet. Od 6 marca 2010 roku prowadzi Kuchenne rewolucje, dzięki którym pomaga wielu lokalom gastronomicznym, które ledwo wiążą koniec z końcem. Format cieszy się ogromną oglądalnością, ponieważ w każdym odcinku gwiazda udziela cennych rad, ale nie raz zdarza jej się też wywołać spore zamieszanie. Restauratorka słynie ze swojej porywczości i nie raz zdarzało jej się rzucać talerzami przed kamerami. Nie brakuje jej także empatii. Chętnie słucha historii innych ludzi i wyciąga do nich pomocną dłoń. Zdarza się, że robi rewolucję nie tylko w restauracji, ale i w życiu prywatnym uczestników.

Gessler jest bardzo wymagająca. W jednym ostatnich wywiadów zdradziła, że produkcja musi spełnić szereg jej wymogów, by w ogóle zdecydowała się odwiedzić kolejne miasto. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ większość swojego życia spędza na walizkach.

[…] Ważne jest też bardzo ciche światło. Dostaję cholery jak mam bardzo mocne światło, wtedy wszystkie moje apaszki lecą na lampy. Sprawdzam tylko, czy żarówki są energooszczędne… – tłumaczyła podczas rozmowy z Gonciarzem.

Magda Gessler tańczy do utworu Cypisa

Sytuacja w Ukrainie mimo upływu czasu na razie się nie poprawia. W pierwszych dniach wojny, Cypis, popularny w sieci muzyk, nagrał utwór, w którym obraża rosyjskiego dyktatora. Słowa utworu Putin stały się niejako odzwierciedleniem tego, co większość Polaków sądzi na temat rosyjskiego dyktatora, jednak często boi się powiedzieć to na głos. Autor podkreślił, że Władimr odpowie kiedyś za ludobójstwo, którego codziennie dopuszczają się jego żołnierze.

Ukraina krwawi, k*tas się bawi w j*baną wojnę i to nie film

K*rwo giń za swoje czyny

Nastanie dzień, że się policzymy za bomby, łzy i wylaną krew

Odpowiesz za cały ten chlew — brzmi pierwsza zwrotka piosenki.

Cypis cieszy się sporą popularnością w sieci. Ma wielu fanów, a do grona tego dołączyła właśnie Magda Gessler. Gdy restauratorka usłyszała jego najnowszy utwór, wprost nie mogła usiedzieć na miejscu. Od razu widać, że spodobała jej się rytmiczna muzyka, a także refren. W obrazowy sposób pokazała, jakie ma zdanie na temat Władimira Putina, co bardzo spodobało się jej obserwatorom.

Ku ich niezadowoleniu, Instagram miał inne zdanie na ten temat. W ciągu kilkunastu minut od publikacji Gessler dostała pierwszego w życiu bana, czyli blokadę na treści, a filmik został usunięty przez administratorów. Gwiazda TVN nie kryła swojego oburzenia i rozczarowania tą sytuacją:

No i poszedł B A N … Instagram usunął filmik, który NAJLEPIEJ opisuje to co myślimy o ‚przywódcy’ który rozpętał tę wojnę!!!!!
Powiedzcie mi… czemu takie radosne treści znikają??? Miałam tym Was rozbawić, podnieść na duchu… – napisała w kolejnym poście.

Magda na szczęście znalazła wyjście z sytuacji i udostępniła nagranie na Facebooku.

Tak… jest źle… ludzie są smutni, bez nadziei, nikt nie wie co dalej…
Zawsze mówiłam Wam, że RADOŚĆ życia nas uratuje…pomoże… optymizm nadaje sens…, dziś przesyłam Wam MNÓSTWO energii!!! Humoru!!!
Ukraino!!! Walcz dalej!!! Jesteście niesamowici…odważni i oddani!!!
Dedykuje Wam mój rap i dzisiejszą energię…SLAVA !!!! UKRAINO !! – napisała.

Koniecznie lećcie na jej profil (link znajdziecie tutaj) i zobaczcie filmik, zanim zostanie usunięty.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Belgia, wypadek

Dramatyczne sceny w Belgii! Rozpędzony samochód wjechał w tłum ludzi. Są ofiary śmiertelne