w

Olga Bołądź WYSZŁA ZA MĄŻ za Jakuba Chruścikowskiego! Sekretnego ślubu udzielił im Rafał Trzaskowski?

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski - fot. Instagram @olgaboladzofficial
Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski - fot. Instagram @olgaboladzofficial

Olga Bołądź dba o swoją prywatność. Podjęła decyzję o zawarciu związku małżeńskiego z partnerem w tajemnicy przed mediami i fanami. Ceremonia podobno odbyła się w środę. Ładna z nich para?

Olga Bołądź jest znaną polską aktorką filmową i teatralną, którą można kojarzyć m.in. z Hotelu 52, Lekarzy czy Kobiet mafii. Prywatnie także dobrze jej się układa. W przeszłości była związana z Maxem Ryanem, znanym amerykańskim aktorem, a później spotykała się z Rafałem, z którym w 2013 roku doczekała się syna, Brunona. Mimo że rozstali się, gdy była jeszcze w ciąży, pozostają w przyjacielskich relacjach. Potem aktorka spotykała się z Sebastianem Fabijańskim, ale ich drogi się rozeszły w 2018 roku. Od trzech lat jest partnerką o siedem lat młodszego Jakuba Chruścikowskiego. Para doczekała się razem córeczki Rity.

Olga Bołądź wyszła za mąż

Para z reguły dba o swoją prywatność. Unikają dzielenia się życiem prywatnym w sieci. Nic więc dziwnego, że na tak ważne wydarzenie jak ślub nie zaprosili fotoreporterów.

Według informacji Pudelka, w środę 21 lutego Bołądź i Chruścikowski sformalizowali swój związek. Aktorka i biznesmen wzięli ślub w warszawskim urzędzie stanu cywilnego. Ceremonię miał poprowadzić prezydent miasta Rafał Trzaskowski.

Para zdecydowała się na kameralny ślub. Olga Bołądź miała na sobie skromną, białą sukienkę na cienkich ramiączkach. Pan młody postawił na marynarkę w kolorze butelkowej zieleni i czarne spodnie.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin - fot. Instagram @m_rozenek @kingarusin

Koniec konfliktu Rozenek i Rusin? Gwiazdy od lat nie pałają do siebie sympatią. Teraz połączyła je niechęć do tej samej osoby. O kim mowa?

Tomasz Komenda fot. AKPA

Brat potwierdził przyczynę śmierci Tomasza Komendy. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb?