w

DramatDramat

Internautka uderzyła w syna Dagmary Kaźmierskiej. Matka Conana nie wytrzymała. „Żebyś nie musiała mu kiedyś RĄK CAŁOWAĆ”

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski - fot. YouTube screenshot @conanbestia
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski - fot. YouTube screenshot @conanbestia

W poniedziałek 29 kwietnia Dagmara Kaźmierska w końcu przerwała milczenie w sprawie głośnej afery, która wokół niej wybuchła. Pod jej oświadczeniem zaroiło się od komentarzy. Wsparcie okazał jej syn Conan, co spotkało się z krytyką internautów. Celebrytka nie mogła przejść obok tego obojętnie.

Dagmara Kaźmierska jeszcze do niedawna była uznawana za jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Zdobyła ogromną rozpoznawalność dzięki programowi Królowe życia. Mimo że nigdy nie ukrywała tego, że ma kryminalną przeszłość, mogła pochwalić się licznym gronem fanów. Wszystko się zmieniło, gdy serwis Goniec.pl zapoznał się z aktami sprawy, która toczyła się przed laty.

Szok! Tabloid odsłania kulisy przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej! Miała być bezwzględna wobec pracownic i brutalnie je karać

Dagmara Kaźmierska staje w obronie Conana

Od momentu wybuchu afery dziennikarze stale zwracali się do Kaźmierskiej z prośbą o komentarz. Ona jednak milczała. Dopiero w poniedziałek 29 kwietnia postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji. Opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych.

Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem, potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako Królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić. Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski.KLUB TOWARZYSKI – a nie miejsce do gnębienia kobiet. Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo – napisała.

Wśród komentujących znalazł się jej syn Conan, który chciał okazać matce wsparcie.

Na dobre i na złe – odpowiedział.

Jego wpis nie spodobał się ogromnej grupie osób. Zalała go fala negatywnych komentarzy.

Zamilcz i zniknij z życia publicznego. Zrobisz wszystkim przysługę – czytamy.

Początkowo Królowa życia ignorowała nieprzychylne wiadomości internautów. Jeden komentarz wszystko zmienił. Nie da się go już zobaczyć, ponieważ szybko został usunięty. W Dagmarze coś pękło. Po emocjonalnej odpowiedzi matki Conana można się domyślić, że mógł dotyczyć wykształcenia medycznego chłopaka.

I żebyś nie musiała mu kiedyś rąk całować, jak Ci życie matki uratuje!!! Nigdy nie wiesz, z kim Cię drogi skrzyżują, więc wara od mojego syna!!! Po mnie skacz, ale wara od niego!!! Wara!!! – napisała wzburzona.

fot. Instagram @conanbestia

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

fot. Pexels @PolinaKovaleva

Gładka skóra gotowa na słoneczne dni? Oto kilka przepisów na domowe peelingi. Wszystkie składniki znajdziesz we własnej kuchni

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77

Czy biznesom Dagmary Kaźmierskiej grozi upadek? Wiadomo, jak obecnie wygląda jej butik. Nie jest kolorowo