w

Monika Mrozowska przekazała radosne wieści. Już nie jest singielką! Przekonuje: „Jest nam dobrze”

Monika Mrozowska - fot. Instagram @monikakingamrozowska
Monika Mrozowska - fot. Instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska od dłuższego czasu była singielką i samodzielnie zajmowała się czworgiem swoich dzieci. Okazuje się, że w jej życiu zaszły spore zmiany i znowu jest zakochana! Jak im się układa?

Monika Mrozowska to aktorka, która ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła za sprawą roli Majki Kwiatkowskiej w serialu Rodzina zastępcza. Prace nad serialem ustały w 2009 roku i od tamtego momentu coraz rzadziej pojawiała się na szklanym ekranie. Skupiła się na pasji do gotowania, czego owocem jest kilka książek kucharskich. Oprócz tego prężnie działa w mediach społecznościowych i mnóstwo uwagi poświęca wychowaniu swoich dzieci.

Mimo że celebrytka sporadycznie pojawia się na imprezach branżowych, to i tak regularnie brana jest na tapet. Wszystko za sprawą jej bujnego życia uczuciowego. 44-latka ma za sobą kilka nieudanych związków, których owocem jest czworo pociech. Wraz z Maciejem Szaciłło doczekała się dwóch córek: Karoliny i Jagody. Ojcem 10-letniego Józefa jest operator filmowy Sebastian Jaworski, a najmłodszego, niespełna 3-letniego Lucjana, Maciej Auguścik-Lipka.

Monika Mrozowska nie wytrzymała! Po wielu pytaniach zdradziła, ile alimentów dostaje. „Nie, nie pomyliłam się z zerami”

Monika Mrozowska ma nowego partnera. Co wiadomo o nowym związku aktorki?

Od rozstania z tatą Lucjana w 2021 roku, Monika pozostawała singielką, a przynajmniej nie wspominała o tym, by w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Zresztą sfera uczuciowa za każdym razem ściągała na nią falę hejtu, a już najbardziej internautom nie podobał się fakt, iż doczekała się czworga dzieci z trzema mężczyznami.

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: „Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem”, nie jest mi miło, ale staram się to ignorować

– wspominała w wywiadzie dla Party.

Stosunkowo niedawno gościła w podcaście Żurnalisty i to właśnie jemu zdradziła, że ma nowego partnera. Nie myślała o nowym związku, podobnie jak jej wybranek, lecz tak się stało, że ich serca zabiły szybciej.

I trafiłam na osobę, która też wcale nikogo nie szukała. I wiem, że obydwoje jesteśmy w tym, bo jest nam dobrze, ale w końcu nie wynika to z potrzeby właśnie takiego szukania i z potrzeby zapełniania jakiejś luki

– przyznała.

W podcaście zdradziła również swój przepis na udany związek. Zastosujecie się do jej rady?

Widzę, że to jest jakiś dobry przepis na to, żeby to miało szansę działać. Żeby nie szukać w tej osobie […] jakiegoś wybawiciela i właśnie tej osoby, która będzie cię cały czas podpierać, tylko stać sobie stabilnie, ale mieć takie poczucie, że jest ci po prostu fajnie, jak ta osoba jest blisko. Ale dawać jej też poczucie, że „super jak jesteś blisko, ale jak potrzebujesz, to idź odpocząć, bo ja też czasem będę tego potrzebowała”

Myślicie, że Mrozowska w końcu znalazła miłość na całe życie?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tragedia na pokładzie samolotu Singapore Airlines - obrazek poglądowy - fot. Canva

Potężne turbulencje w samolocie lecącym z Londynu. Jedna osoba nie żyje! Dramatyczne nagrania z pokładu obiegły internet (WIDEO)

Justyna Steczkowska dorabiała kiedyś… śpiewając na weselach! To nie był najlepszy czas w jej życiu. „Schudłam 10 kg z NIEDOŻYWIENIA”