w

Są bliźniaczkami syjamskimi, ale mają osobne życia. Carmen ma chłopaka, a jej siostra jest aseksualna. Jak wygląda taki związek?

Carmen, Lupita, Daniel - fot. Instagram @andrade_glupe
Carmen, Lupita, Daniel - fot. Instagram @andrade_glupe

Carmen i Lupita Andrade przyszły na świat, jako bliźniaczki syjamskie. Ich ciała są zrośnięte, lecz w miarę możliwości starają się wieść oddzielne życia. 22-latki realizują swoje ambicje i marzenia, a także mają zupełnie inne poglądy na miłość. Jedna z nich jest w związku. Dziewczęta postanowiły opowiedzieć o codziennym życiu i relacji z mężczyzną.

W 2000 roku w miejscowości Veracruz w Meksyku na świat przyszły bliźnięta syjamski. Dwie dziewczynki, Carmen i Lupita Andrade, urodziły się złączone tak, że w zasadzie dzielą jedno ciało. Lekarz nie dawali im szans na przeżycie. O operacji rozdzielenia nie było nawet mowy, gdyż dzieci dzieliły zbyt wiele organów wewnętrznych. Jednak stał się cud — dziewczęta wykazały wolę życia i mimo wielu przeciwności przetrwały ten trudny czas.

Chodzimy razem do kina, na koncertach dzielimy to samo siedzenie, podobnie w samolocie — opowiadały w wywiadzie dla portalu Today.

Dziś bliźniaczki mają 22 lata i choć spędzają ze sobą cały czas, to nauczyły się żyć oddzielnie. Nie jest to fizycznie możliwe, lecz skutecznie spełniają swoje personalne ambicje. W rzeczywistości mają inne charaktery i poglądy.

Są bliźniaczkami syjamskimi, ale starają się żyć oddzielnie

Carmen i Lupita obie studiują. Chodzą na tę samą uczelnię wyższą, czyli Northwestern Connecticut Community College, ale wybrały inne kierunki. Jedna szkoli się na pielęgniarkę weterynaryjną, zaś druga marzy o zostaniu technikiem weterynarii. Dziewczęta mają inne marzenia zawodowe, jak również inne cele w życiu prywatnym. Serce jednej z nich zabiło szybciej, tymczasem druga głośno mówi o tym, że jest aseksualna.

Nigdy nie ukrywałam, że jesteśmy bliźniaczkami syjamskimi. […] Czasem źle mi z tym, że chcę spędzać z Danielem tak dużo czasu, więc staramy się iść na kompromis. Lupita wybiera dla nas miejsce, do którego się wybierzemy i co będziemy robić.

Carmen od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Danielem. Swojego chłopaka poznała w 2020 roku na portalu społecznościowym dla singli. Ich związek jest jednak dość wyjątkowy, gdyż jego nieodłącznym elementem jest obecność drugiej siostry. Cała trójka jednak nie ma z tym problemu i świetnie się dogaduje.

To zabawne, bo zwykle zasypiam później niż Lupita, ale kiedy Daniel u nas nocuje, to jest zupełnie odwrotnie. Wtedy on też nie śpi i rozmawia z moją siostrą.

Para swój związek deklaruje jako bliską przyjaźń, mimo że oboje podchodzą do sprawy poważnie. Są świadomi trudności, z jakimi muszą się zmierzyć. Oboje nie planują potomstwa, a także nie podejmują zbliżeń cielesnych. 22-latka liczy na to, że w bliskiej przyszłości pobiorą się i zamieszkają wspólnie.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - fot. Canva

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 maja 2024 dla WSZYSTKICH znaków zodiaku. Dowiedz się, co jest ci pisane w gwiazdach

13-latka urodziła w łazience podczas wycieczki szkolnej, Zator - fot. CANVA, malopolska.pl

13-latka urodziła dziecko w toalecie podczas wycieczki szkolnej. Ginekolog zdradził, czy to możliwe, by ukryć ciążę. Szokujące spostrzeżenia