w

DramatDramat HahaHaha

Dagmara Kaźmierska wydała OŚWIADCZENIE! „Prowadziłam KLUB TOWARZYSKI”. W sieci zawrzało: „Dolała pani oliwy do ognia”

Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska - fot. Instagram @queen_of_life_77

W ostatnich dniach kilka tabloidów opublikowało artykuły z fragmentami zeznań kobiet, które w przeszłości pracowały w agencji towarzyskiej Dagmary Kaźmierskiej. Mimo licznych prób skontaktowania się z celebrytką ta milczała jak zaklęta. W końcu wydała oświadczenie, którym jeszcze bardziej rozsierdziła internautów. Co napisała?

Dagmara Kaźmierska jeszcze do niedawna była jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Dzięki programowi Królowe życia zdobyła ogromną rozpoznawalność i choć nie robiła tajemnicy z tego, że ma kryminalną przeszłość, mogła pochwalić się niezwykle licznym gronem fanów. Sytuacja zmieniła się w chwili, gdy serwis Goniec.pl postanowił zapoznać się z aktami sprawy, która toczyła się przed laty. Sąd wymierzył jej wówczas trzy lata pozbawienia wolności m.in. za sutenerstwo, stręczycielstwo i zlecenie gwałtu.

Szok! Tabloid odsłania kulisy przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej! Miała być bezwzględna wobec pracownic i brutalnie je karać

Na jaw wyszły mroczne tajemnice Dagi, byłej właścicielki agencji towarzyskiej Heidi. Kolejne artykuły i fragmenty zeznań dziewczyn, które u niej pracowały, mrożą krew w żyłach. Po przerażającej historii Marii A. (imię i nazwisko zmienione), która miała zostać zgwałcona na zlecenie Kaźmierskiej, odsłonięto szokujące kulisy życia Magdy, wówczas 23-latki, rzekomo bitej w ciąży przez szefową.

Mroczne sekrety Dagmary Kaźmierskiej: jak Królowa Życia stała się koszmarem dla swoich pracownic. Miała pastwić się nad kobietą w ciąży!

Na przestrzeni ostatnich dni wielu dziennikarzy zwracało się do celebrytki z prośbą o komentarz w tej sprawie. Do tej pory konsekwentnie milczała. W poniedziałkowy wieczór wreszcie zabrała głos. Co napisała?

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie po głośnej medialnej aferze

Od momentu publikacji pierwszego artykułu, w którym odsłonięto kulisy przestępczego procederu Królowej życia, w sieci zawrzało. Ogromne grono osób, w tym również dziennikarzy, wytykało, że kobieta z taką przeszłością była promowana przez największe stacje telewizyjne w Polsce, nie brakuje jednak osób, w zdecydowanej większości kobiet, które broniły Dagmary. Polsat zareagował jako pierwszy. Zablokował emisję powtórek programu Dagmara szuka męża i podobno zrezygnował z prac nad drugą edycją.

Polsat stanowczo reaguje na zamieszanie wokół Dagmary Kaźmierskiej. Podjęto pierwsze decyzje, które zabolą celebrytkę

Wszyscy czekali na moment, w którym Kaźmierska odniesie się do afery. Wcześniej zbywała dziennikarzy twierdzeniami, że nie miała czasu zapoznać się z treścią artykułów. W końcu jednak odpowiedziała na komentarz jednej z internautek, czym wywołała kolejną burzę. Wszystko przez to, że nieoczekiwanie porównała się do Tomasza Komendy, który otrzymał karę 25 lat pozbawienia wolności za czyn, którego nie popełnił. Rafał Collins nie krył swojego oburzenia.

Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie. Porównała się do Tomasza Komendy. Rafał Collins nie krył oburzenia. „Najobrzydliwsze z najobrzydliwszych”

Zdaje się, że Dagmara od dłuższego czasu szykowała się do skomentowania ostatnich medialnych doniesień. W poniedziałkowy wieczór na jej profilu na Instagramie pojawiło się oświadczenie, które dolało oliwy do ognia. Celebrytka postawiła nacisk na to, że rzekomo popełniła czyny zabronione wymieniane w artykułach.

Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem, potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić.

Następnie wyjaśniła, że nigdy nie prowadziła agencji towarzyskiej.

Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski. KLUB TOWARZYSKI – a nie miejsce do gnębienia kobiet!!

Podkreśliła, że jeszcze odniesie się do afery, ale nie teraz, ponieważ nie da się tego skomentować w kilku słowach.

Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo.
Dziękuję za Wasze wsparcie i wiarę we mnie.

Na koniec dodała:

I pamiętajcie: Świat nie zawsze jest taki, jak nam go przedstawiają…

Niespodziewana publikacja wywołała w sieci zamieszanie. Pod postem od razu pojawiły się komentarze ze słowami wsparcia, ale i rozgoryczenia. Wielu komentujących wytyka jej, że akta sprawy stanowią najlepszy dowód na to, że w przeszłości była bezwzględną sutenerką.

  • Klub towarzyski… Nie róbmy z szamba perfumerii!
  • […] „Klub towarzyski”? Naprawdę? Prowadziła Pani burdel, w którym czerpała profity z prostytucji młodych kobiet. Odsyłam do akt sprawy. Tym oświadczeniem nie tylko dolała Pani oliwy do ognia, ale potwierdziła, że jest niewiarygodna. Bo jeśli klubem towarzyskim nazywa Pani przestępczą działalność, za którą zresztą Pani siedziała, nie jestem przekonany, czy zasługuje Pani na wysłuchanie. Reportaż Gońca jest wstrząsający, akta sprawy również. Mogła Pani to rozegrać inaczej. Napisać, że żałuje, że się zmieniła, że współczuje tym skrzywdzonym dziewczynom, ale Pani tego nie zrobiła. Zamiast mądrego oświadczenia, czytamy o „klubie towarzyskim” i poszkodowanej „królowej” Ręce opadają. Naprawdę nie jest Pani szkoda tych zagubionych dziewczyn, które werbowała do burdelu? Ich życiorysy są już na zawsze przetrącone.
  • Przecież „historie”, które przedstawił goniec, nie są zmyślone, pochodzą z akt sprawy (które pani sama w swojej książce polecała sprawdzić „dla ciekawskich” no i sprawdzili) bez powodu też pani nie siedziała. Pani dostała 14 miesięcy, a X kobietom wyrządziła pani krzywdę na całe życie
  • Czasem warto zamilknąć.
  • Tonący brzytwy się chwyta, ze niby teraz mają biednej „królowej” współczuć? Zniszczyła życie wielu kobiet, a teraz kreuje się na Matkę Teresę… Patola…
  • Wiadomo, że nie można wierzyć we wszystko, co widzimy w mediach. Tylko redakcja @goniec.pl podobno sprawdziła fakty, na których oparli całe dochodzenie. Jesteś babką idealną do mediów, zabawną, inteligentną, z pazurem. Mimo to dopóki nie przedstawisz jasnych dowodów, które rozwieją wątpliwości, to z całą mają sympatią do Ciebie – jesteś ostatnią osobą, która powinna pojawiać się gdziekolwiek publicznie i piszę to z ciężkim sercem. Jeśli to prawda, to tylko domyślam się jakie piekło przechodzą dziewczyny, które musiały Cię przez te lata oglądać setki razy w mediach, mając w głowie, co im zrobiłaś.

Kilku internautów wytknęło Kaźmierskiej, że przy okazji wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego wyprowadziła go z błędu, gdy ten przed kamerami powiedział, że była współwłaścicielką agencji towarzyskiej.

@katarzyna85y Kuba Wojewódzki Dagmara Kaźmierska #dla #ciebie😊 #dc #foryou ♬ dźwięk oryginalny – katarzyna85y

Co o tym wszystkim myślicie? Faktycznie wszyscy powinni zapomnieć o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Britney Spears - fot. TikTok screenshot @britneyspears

Britney Spears usunęła konta w mediach społecznościowych. Chwilę wcześniej uderzyła w swoich rodziców. „Moja rodzina mnie SKRZYWDZIŁA”

Netflix nowości maj 2024

Netflix nowości maj 2024. Przed tobą miesiąc z polskimi hitami kinowymi, które musisz zobaczyć!