w ,

SuperSuper HahaHaha

Robert Kozyra ostro podsumował zatrudnienie Wieniawy w „Mam Talent”. Nazwał ją „drętwą pseudoaktorką”! Julia odpowiedziała mu w DDTVN

Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa - fot. Podlewski, Engelbrecht/AKPA
Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa - fot. Podlewski, Engelbrecht/AKPA

Robert Kozyra przez dwie edycje miał okazję oceniać uczestników w programie Mam Talent, po czym został zastąpiony przez Agustina Egurrolę. W najnowszym wywiadzie uderzył w Julię Wieniawę, która ostatnio objęła posadę jurora w talent show. Nie szczędził mocnych słów. Aktorka odpowiedziała mu przed kamerami.

W nadchodzącym sezonie Mam Talent zajdą istotne zmiany. Kilka dni temu produkcja poinformowała, że z formatem żegnają się Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Ta wiadomość zelektryzowała opinię publiczną, tym bardziej że aktorka była jurorką od pierwszej edycji. Wielu widzów jednak ucieszyła ta zmiana, ponieważ ich miejsce zajmą Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Zdaniem wielu młoda gwiazda wniesie do programu powiew świeżości oraz przyciągnie przed ekrany młodszych widzów. Nie brakuje jednak sceptyków, a na czele tej grupy stanął Robert Kozyra.

Robert Kozyra skrytykował Julię Wieniawę

Wieniawa od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, a zawdzięcza to swoim talentom. Najpierw zaskarbiła sobie fanów rolą w serialu Rodzinka.pl, a po kilku latach zajęła się również muzyką. Na swoim koncie ma kilka singli oraz koncertów, dzięki którym stopniowo podbija estradę.

Nie wszyscy jednak doceniają fakt, że Julia dysponuje ogromnym wachlarzem umiejętności. Były juror Mam Talent, Robert Kozyra, w rozmowie z Plejadą ostro skrytykował decyzję produkcji, która postanowiła obsadzić ją w roli jurorki. Nie szczędził przy tym mocnych słów pod adresem 24-latki.

Jestem zdumiony decyzją TVN, by lubianą i utalentowaną aktorkę Małgorzatę Foremniak zastąpić drętwą pseudoaktorką i udającą piosenkarkę, niezdolną Julią Wieniawą.

Zaraz po tym dziennikarz wskazał, jakoby aktorka nie robiła żadnego progresu, co w jego ocenie nie upoważnia jej do pełnienia tak istotnej funkcji.

Wieniawa nie ma refleksji co do własnych braków, bo w jej próbach aktorskich i wokalnych nie ma żadnego progresu, a ma oceniać innych, utalentowanych ludzi, którzy w dobrej wierze przychodzą do największego talent show w Polsce, wierząc, że będzie ono ich przepustką do show-biznesu. Co Wieniawa może powiedzieć im konstruktywnego o ich talencie? Julia Wieniawa w każdej roli jest drewniana, a jej śpiew to raczej próby trafienia cienkim głosem w dźwięk. Jest piękną kobietą, która przywiązuje wagę do tego, jak jest ubrana, ale nie ma najmniejszej kompetencji, by oceniać innych

Następnie dodał, że najprawdopodobniej władzom stacji zależy po prostu na przyciągnięciu młodszej widowni, a żeby to zrobić, musieli zatrudnić osobę w ich wieku, która przy okazji cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Na koniec skwitował gorzko:

[…] Gdyby w Hollywood przedkładano lajki nad prawdziwy talent, zamiast Meryl Strep, Jennifer Lawrence czy Julii Roberts główne role grałaby Kim Kardashian z siostrami.

Julia Wieniawa nie przeszła obok tego obojętnie i odpowiedziała Robertowi. Choć najczęściej takie sprawy rozstrzygane są przez influencerów w social mediach, tym razem gwiazdka skomentowała aferę w Dzień dobry TVN. Przed kamerami nie ukrywała, że zrobiło jej się bardzo przykro, gdy przeczytała co dziennikarz ma do powiedzenia na jej temat.

Dzisiaj wstałam z takim smutkiem, bo ktoś nieładnie powiedział i skomentował od góry do dołu moją osobę. Szczerze? To boli, to jest nadal we mnie żywe — tłumaczyła.

Mimo że jest związana z show-biznesem od lat, nadal przejmuje się negatywnymi opiniami na jej temat. Oczywiście zwraca uwagę na konstruktywną krytykę, natomiast bezpodstawny hejt spływa po niej jak po kaczce.

Jak można mieć w sobie tyle jadu, żeby pisać w internecie rzeczy, które po prostu mogą sprawić komuś przykrość. Czasem nie mogę tego pojąć, jak można mieć w sobie tyle zła, żeby komuś zepsuć dzień, a czasem nawet życie — skwitowała.

Myślicie, że to dopiero początek medialnej wymiany zdań między jurorami Mam Talent?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kuba Wojewódzki, Marcin Hakiel - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official @marcinhakiel

Kuba Wojewódzki ZAKPIŁ z Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek! Tancerz nie pozostawił tego bez komentarza

Kinga Rusin fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin z okazji wizyty na Hawajach pokazała zdjęcia sprzed 31 lat. Bardzo się zmieniła? (ZDJĘCIA)