w

Kuba Wojewódzki ZAKPIŁ z Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek! Tancerz nie pozostawił tego bez komentarza

Kuba Wojewódzki, Marcin Hakiel - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official @marcinhakiel
Kuba Wojewódzki, Marcin Hakiel - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official @marcinhakiel

Kuba Wojewódzki w swoim felietonie publicznie wyśmiał wyznanie Marcina Hakiela o odkryciu zdrady przez zatrudnienie prywatnego detektywa. Tancerz dał jasno do zrozumienia, co sądzi o słowach dziennikarza. Co napisał?

Marcin Hakiel nie przestaje być w centrum zainteresowania internautów. Po zakończeniu wieloletniej relacji z Katarzyną Cichopek, związał się z tajemniczą Dominiką. Jednak para również nie przetrwała próby czasu. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia o potencjalnych romansach tancerza. On sam chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami i odpowiada na nawet bardzo prywatne pytania. Zdradził czy chciałby wrócić do Cichopek, albo czy ma kontakt z Kurzajewskim.

Wojewódzki kpi z Hakiela i Cichopek

Tancerz już wcześniej sugerował, że w związku z aktorką doszło do zdrady. Szerokim echem odbił się wywiad w Mieście kobiet, gdzie wyjawił szczegóły rozstania.

Moja partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. Ja jej to dałem. Pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię.

Na początku sierpnia celebryta zorganizował na swoim Instagramie Q&A. Chętnie odpowiadał na pytania swoich obserwatorów. Jeden z internautów był ciekawy, w jaki sposób tancerz dowiedział się o zdradzie.

Wynająłem detektywów – napisał krótko.

Wyznanie o wynajęciu przez Hakiela profesjonalistów przyciągnęło uwagę wielu osób, w tym również Kuby Wojewódzkiego, który zdecydował skomentować je w swoim najnowszym felietonie dla magazynu Polityka. Dziennikarz otwarcie zadrwił z Hakiela i Cichopek.

Marcin Hakiel, były małżonek Kasi Cichopek, wyznał swoim fanom, że wynajął prywatnego detektywa, aby zdemaskować niewierność partnerki. Kasia jest znana z gry w tandetnym serialu. On teraz też – napisał Wojewódzki w felietonie.

Do tancerza szybko dotarła informacja, że został wspomniany w tekście znanego dziennikarza. Postanowił odnieść się do jego słów w mediach społecznościowych. Opublikował na InstaStories fragment, w którym jest mowa o nim i Cichopek, i dodał swój komentarz:

Dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że poczułeś się lepiej

Zakończył zdanie emotką puszczającą oczko.

Zdenerwował się?

fot. Instagram @marcinhakiel

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jacek Borkowski - fot. Podlewski/AKPA

Jacek Borkowski żenił się trzykrotnie. Aby dostać rozwód, zeznał, że jest GEJEM. Teraz ogłosił, że się ZARĘCZYŁ! Kto skradł serce aktora?

Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa - fot. Podlewski, Engelbrecht/AKPA

Robert Kozyra ostro podsumował zatrudnienie Wieniawy w „Mam Talent”. Nazwał ją „drętwą pseudoaktorką”! Julia odpowiedziała mu w DDTVN