w

Marcin Hakiel zdradził powód rozstania z Dominiką i wyjawił, czy chciałby wrócić do Cichopek. Zaskoczeni? (ZDJĘCIA)

Marcin Hakiel fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel zorganizował instagramową sesję pytań i odpowiedzi, podczas której po raz pierwszy oficjalnie zabrał głos w sprawie rozstania z Dominiką. Odpowiedział także na pytanie dotyczące Katarzyny Cichopek.

Marcin Hakiel w marcu 2022 roku zakończył swój 17-letni związek z Katarzyną Cichopek, którego owocem była dwójka dzieci. Kilka miesięcy później w życiu tancerze pojawiła się nowa kobieta, tajemnicza Dominika, która bardzo ceniła sobie swoją prywatność.

Wydawało się, że między Marcinem a Dominiką świetnie się układało, lecz niedawno okazało się, że również ten związek przeszedł do historii. W lipcu Hakiel przestał publikować nowe zdjęcia z ukochaną, w związku z czym w sieci pojawiły się liczne plotki o rozstaniu, a kilka dni temu potwierdziła je sama Dominika.

Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – wyznała Dominika w rozmowie z portalem Show News.

Marcin Hakiel pierwszy raz o rozstaniu z Dominiką

Teraz na temat rozstania pierwszy raz postanowił wypowiedzieć się Marcin. Celebryta zorganizował na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, podczas której padło pytanie o powód zakończenia relacji z kobietą. Hakiel stwierdził, że już od jakiegoś czasu w związku nie było najlepiej.

Nie układało nam się od pewnego czasu i się rozstaliśmy – zdradził.

W trakcie tej samej sesji Q&A Marcin zaznaczył, że wbrew plotkom nie jest parą z Magdaleną Stępień i obecnie „gra solo”. Hakiel podkreślił, że jest szczęśliwy i ostatnio polubił spędzanie wolnego czasu „sam ze sobą”.

Tancerz zdecydował się także odpowiedzieć na pytanie o to, czy chciałby wrócić do Katarzyny Cichopek.

Nie – wyjawił.

Spodziewaliście się takich odpowiedzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Adrianna Eisenbach fot. Instagram @adrianna_scandal_queen

Adrianna Eisenbach z „Królowych życia” wzięła ślub z młodszym o 30 lat partnerem! „To było takie dziwne uczucie” (ZDJĘCIA)

Sylvia Nowak - fot. Facebook @Sylvia Novak

Sylvia Nowak została mamą. Aktorka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. „Nasze szczęście”