w

Marcin Hakiel chce ROZWODU KOŚCIELNEGO z Katarzyną Cichopek? Podjął pewne kroki. „To nie jest jakieś bardzo zawiłe”

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. Instagram @katarzynacichopek @marcinhakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. Instagram @katarzynacichopek @marcinhakiel

Małżeństwo Cichopek i Hakiela to już przeszłość. Układają sobie życia z nowymi partnerami. Teraz tancerz zdradził, że myśli również o unieważnieniu kościelnego ślubu ze swoją byłą żoną.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez wiele lat byli jedną z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie. Poznali się w programie Taniec z gwiazdami. który razem wygrali. Byli małżeństwem przez czternaście lat. Ich związek rozpadł się 1,5 roku temu. Obecnie aktorka jest ze swoim współprowadzącym Pytanie na śniadanieMaciejem Kurzajewskim. Tancerz natomiast układa sobie życie u boku kobiety o imieniu Dominika.

Hakiel myśli o unieważnieniu ślubu kościelnego

Chociaż małżeństwo Cichopek i Hakiela to już przeszłość, mężczyźnie wciąż zdarza się wbijać byłej żonie szpile w mediach społecznościowych. Nie raz podczas instagramowych q&a wracał do pewnych wspomnień lub udzielał rad sercowych na podstawie własnego doświadczenia.

Tancerz jest bardzo aktywny w sieci. Wraz z Dominiką chętnie dzielą się swoim szczęściem z internautami. Wygląda na to, że są w zaangażowanym związku. Zrobili sobie wspólne tatuaże, a fani spekulują, że kolejnym krokiem mogą być obrączki. Co więcej, okazuje sie, że mężczyzna myśli o unieważnieniu ślubu kościelnego z byłą żoną.

Decyzja o rozwodzie Cichopek i Hakiela zapadła ponad 1,5 roku temu, ale jako, że pobrali się też w kościele, to w świetle wspólnoty wciąż pozostają małżeństwem. Istnieje opcja wzięcia rozwodu kościelnego. Okazuje się, że tancerz rozważał tę możliwość. Nawet skonsultował to z prawnikiem.

Dowiadywałem się, jaka to jest procedura, nie będę ukrywał, ale nie miałem czasu, żeby się tym zająć. Nie mam takiej decyzji podjętej, czy tak czy nie. Prosiłem panią mecenas, żeby mi to przedstawiła i nie jest to jakieś bardzo zawiłe – powiedział w rozmowie z Rewią.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Magdalena Kajra Kajrowicz, Sławomir Zapała, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sławomir i Kajra wydali FORTUNĘ na imprezę sylwestrową. Inwestują w stroje sceniczne własne pieniądze. „Kasą rządzimy razem. Jest jej taka ilość, że możemy”

Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka spodziewa się dziecka. Opowiedziała o swojej drodze do macierzyństwa. „Powiedzieliśmy, że ostatni raz próbujemy”