w

Marcin Hakiel stanowczo wypowiedział się o byłej żonie. Nie spędzi świąt z Katarzyną Cichopek. „Po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać?”

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. YouTube @jastrzabpost Instagram @marcinhakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - fot. YouTube @jastrzabpost Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel jest osobą aktywną w mediach. Ostatnio udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojej byłej żony. Zdradził, jak wygląda ich kontakt i czy spędzą razem święta. Co powiedział?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez wiele lat byli jedną z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie. Poznali się w Tańcu z gwiazdami i wspólnymi siłami wygrali program. Byli parą siedemnaście lat, w tym czternaście lat małżeństwem. Ich związek rozpadł się w atmosferze skandalu. Aktorka niedługo potem związała się ze swoim współprowadzącym Pytanie na śniadanie, Maciejem Kurzajewskim. Tancerz natomiast był już w kilku relacjach, którymi chwalił się w mediach społecznościowych, ale żadna nie przetrwała. Od niedawna ma nową wybrankę, z którą chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie.

Hakiel w mocnych słowach o Cichopek

Przez dłuższy czas byli małżonkowie dbali o prywatność i unikali tematu rozwodu w mediach. Z czasem się to zmieniło. Marcin Hakiel zaczął organizować Q&A na Instagramie, w którym fani zadawali mu pytania, a on odpowiadał. Teraz poszedł o krok dalej i udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się o byłej żonie.

Tancerz pojawił się na premierze filmu Horror Story z nową wybranką. Udzielił wówczas wywiadu, w którym poinformował, że nie zamierza spędzić tegorocznych świąt z Cichopek i jej nowym partnerem.

Z mojej strony nie ma takiej opcji po prostu. Mamy podpisane porozumienie rodzicielskie właściwie do końca, wszystko mamy rozpisane co do dnia, co do godziny – powiedział.

W tej samej rozmowie zdradził, że nie ma potrzeby spędzania czasu ze swoją byłą żoną. Rozwód był bardzo trudnym czasem dla nich obojga i Hakiel nie widzi sensu w utrzymywaniu kontaktu.

Nasze rozstanie nie było łatwe, miłe i przyjemne, więc po co mamy się widywać, po co mamy rozmawiać? My właściwie nie mamy kontaktów, nasi mecenasowie, pełnomocnicy się wymieniają czasami jakimiś mailami, czy pismami – powiedział tancerz.

Najwyraźniej wystarcza im to, że nadal muszą spotykać się na sali sądowej ze względu na kredyt sprzed lat.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Kakao z dynią - fot. Canva

Ten napój podbija internet! Poznaj przepis na rozgrzewające kakao z dynią. To prawdziwa jesienna rozkosz w kubku

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Instagram @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska sporo zyskuje na aferach swojego syna? Ujawniono, ile może zarabiać na Instagramie. Kwota zwala z nóg!