w

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek, fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek, fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na jej temat.

Katarzyna Cichopek uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP. Najpierw podbiła serca widzów rolą Kingi Zduńskiej w M jak miłość, a będąc u szczytu popularności, została prowadzącą Pytanie na śniadanie. Świetnie radzi sobie nie tylko przed kamerami, ale i obiektywem telefonu. Od kilku lat skrupulatnie pracuje na swoją pozycję w sieci i na tę jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych influencerek.

Największy rozgłos zyskała w marcu 2022 roku, gdy wspólnie z mężem, Marcinem Hakielem, ogłosili, że się rozstali. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na jej temat.

Ile lat ma Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek ma 39 lat. Urodziła się 7 października 1982 roku w Warszawie.

Katarzyna Cichopek — wczesne lata

Katarzyna Cichopek nigdy nie opowiada o swoich rodzicach, dlatego też nie wiadomo nawet, jak się nazywają. Pewne jednak jest, że ma brata, Jacka Cichopka.

W dzieciństwie uczęszczała do szkoły sportowej, gdzie uczyła się gimnastyki sportowej. Niestety z powodu kontuzji kręgosłupa, już po trzech latach musiała przerwać naukę. Już wtedy miała wiele pasji i po zakończeniu kariery sportowej, zaczęła występować w szkolnym chórze. Szybko też zainteresowała się aktorstwem — gdy skończyła 12 lat, zaczęła uczęszczać na zajęcia kółka teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które działało przy Teatrze Ochota w Warszawie. To właśnie tam zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego.

Katarzyna Cichopek — mąż

Katarzyna Cichopek podczas przygotowań do Tańca z gwiazdami poznała Marcina Hakiela, który był jej partnerem. Co ciekawe, zawsze to produkcja dobierała gwiazdy i tancerzy w pary, jednak tym razem dano mu wolną rękę. Do wyboru miał dwie kandydatki — Kasię i Hannę Śleszyńską. Wtedy jeszcze nie podejrzewał, że poznał kobietę, z którą założy rodzinę.

Pamiętam, jak przygotowywaliśmy się do tego odcinka. Rumba, wtedy coś zaiskrzyło między nami — napisał pod rocznicowym wpisem aktorki.

Po trzech latach znajomości zdecydowali się na ślub, choć po latach Kasia wyznała, że nie czuła się na niego gotowa.

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał — mówiła w wywiadzie dla Pani.

Mimo tak sceptycznego podejścia, 20 sierpnia 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem powiedzieli sobie sakramentalne tak. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród fanów, ale i fotoreporterów. Mimo iż próbowano utrzymać wszystko w tajemnicy, to i tak w dniu ceremonii pod kościołem pojawił się tłum paparazzi.

Przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i najlepiej dobranych par w show-biznesie, a oni umacniali wszystkich w tym przekonaniu. Regularnie udostępniali w mediach społecznościowych zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. Gdy tylko zaczynali razem tańczyć, od razu było czuć, że między nimi iskrzy.

W marcu 2022 roku nieoczekiwanie Kasia i Marcin wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. W pierwszej chwili fani przecierali oczy ze zdumienia i myśleli, że to kiepski żart, choć zupełnie nie w ich stylu.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel.

Mimo iż oboje zakładali, że nie będą publicznie prać brudów, Marcin przy okazji wizyty w programie Miasto kobiet zdradził, że powodem ich rozstania, było pojawienie się innego mężczyzny w życiu Kasi.

Nie chciałbym, potocznie mówiąc prać brudów, ale najtrudniejszy moment w całej sytuacji był taki, że moja partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Na to nie można być przygotowanym — powiedział.

Katarzyna Cichopek — dzieci

Katarzyna Cichopek ma dwoje dzieci — syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013). Po rozstaniu z Marcinem Hakielem zajmują się nimi naprzemiennie.

Helenka odziedziczyła talent po rodzicach. Mając zaledwie 8 lat, debiutowała na scenie Teatru Muzycznego Roma. Jej starszy brat uwielbia aktywność fizyczną i razem z ojcem trenuje sztuki walki.

Katarzyna Cichopek — kariera w show-biznesie

Katarzyna Cichopek debiutowała w 1997 roku rolą Elżutki w serialu Boża podszewka. Krótko po tym, bo już w 2000 roku, dołączyła do ekipy M jak miłość, z którą związana jest do dziś. Po pięciu latach otrzymała propozycję udziału w Tańcu z gwiazdami. W parze z Marcinem Hakielem wytańczyła pierwsze miejsce. Miała okazję wystąpić w teledysku grupy Ex-Dance do utworu Gdy Tobie kłamałem. W 2005 roku debiutowała także jako wokalistka. W parze z Marcinem mroczkiem nagrała piosenkę Imię deszczu, który w oryginale wykonywała Mafia. Miała okazję prowadzić również Międzynarodowy Festiwal Kultury i Piosenki Romów w Ciechocinku.

Po wygranej w tanecznym show zaczęła rozwijać swoje umiejętności. Latem 2006 wzięli udział w trasie widowiskowej Taniec z gwiazdami w Twoim mieście, a następnie zwyciężyli w formacie Finał Finałów Tańca z gwiazdami. Krótko po tym otworzyli pierwszą szkołę tańca Hakiel — Akademia Tańca w Warszawie. Wydali także płytę DVD Taniec krok po kroku z kursem tańca oraz wydali książkę Szkoła tańca. W związku z tym, że stworzyli świetny duet, reprezentowali Polskę w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie. Ostatecznie zajęli 4. miejsce.

Z biegiem lat Kasia zaczęła odsłaniać kolejne talenty. Okazało się, że nie tylko jest świetną aktorką, ale i prezenterką. W 2007 roku podjęła współpracę z Polsatem, dla którego poprowadziła pięć edycji formatu Jak oni śpiewają oraz pierwszą Just the Two uf Us. Tylko nas dwoje (2010). Widzowie mogą kojarzyć ją także, jako konferansjerkę z kilku edycji festiwalu TOPtrendy (2006-2008, 2010). Pracowała także przy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Była także gospodynią teleturnieju Gra wstępna (2009) oraz programów Sexy mama i Mały nie-poradnik, które były emitowane na antenie Polsat Cafe.

W kolejnych latach mogliśmy zobaczyć ją m.in. w jednym z odcinków Fortu Boyard, a przez kilka miesięcy wcielała się w postać Klaudii w serialu Tancerze. W 2010 po raz pierwszy wystąpiła na deskach Teatru Kamienica w Warszawie w spektaklu Testament cnotliwego rozpustnika. Jest autorką trzech poradników. Miała okazję pojawić się w teledysku Wszystkiego na raz Libera i Natalii Szroeder.

W 2015 roku Cichopek współprowadziła program Twój Puls na antenie TV Puls. Nieco później wcieliła się w postać Beaty w serialu Policjantki i policjanci, który wyświetlany jest na antenie TV4. Po raz kolejny w roli prowadzącej miała okazję sprawdzić się w 2. edycjach formatu Nowa ja!, który emitowała stacja 8TV. Była też jurorką w programie Czar par. Zdecydowanie jednym z największych osiągnięć było współprowadzenie rozdania Telekamer w 2020 roku. W tym samym roku złapała wiatr żagle i została współprowadzącą Pytania na śniadanie.

Kasia miała również okazję wystąpić w kampaniach reklamowych producenta perfum Creation Lamis (2005), suplementów diety Bio-C.L.A Duo (2011) oraz producenta szkieł do okularów Eyezen (2017).

Katarzyna Cichopek — informacje

Katarzyna Cichopek wiek: 40 lat, urodzona 7 października 1982 roku w Warszawie

Katarzyna Cichopek wzrost: 158 cm

Katarzyna Cichopek waga: ok. 52-56 kg

Katarzyna Cichopek rodzice: brak informacji. Wiadomo jedynie, że oboje są na emeryturze, a wolny czas poświęcają rodzinie

Katarzyna Cichopek rodzeństwo: Jacek Cichopek

Katarzyna Cichopek związki: Marcin Hakiel był jej mężem od 20 września 2008 roku. Poznali się na planie zdjęciowym do 2. edycji Tańca z gwiazdami, który razem wygrali. Ślub odbył się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.

Katarzyna Cichopek dzieci: syn Adam (ur. 2009) i córka Helena (ur. 2013)

Katarzyna Cichopek wykształcenie: wyższe. Ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 roku obroniła na piątkę pracę magisterską, która traktowała o ruchu New Age.

Katarzyna Cichopek kariera: w 1997 roku wcieliła się w postać Elżutki w serialu Boża podszewka. W 2000 roku dołączyła do ekipy M jak miłość. Była uczestniczką Tańca z gwiazdami. W parze z Marcinem Hakielem wytańczyła pierwsze miejsce. Wystąpiła w teledysku grupy Ex-Dance do utworu Gdy Tobie kłamałem. W 2005 roku w parze z Marcinem Mroczkiem nagrała piosenkę Imię deszczu. Prowadziła Międzynarodowy Festiwal Kultury i Piosenki Romów w Ciechocinku.

Latem 2006 z Hakielem wzięła udział w trasie widowiskowej Taniec z gwiazdami w Twoim mieście. Zwyciężyli w formacie Finał Finałów Tańca z gwiazdami i otworzyli pierwszą szkołę tańca Hakiel — Akademia Tańca w Warszawie. Wydali płytę DVD Taniec krok po kroku z kursem tańca oraz książkę Szkoła tańca. Reprezentowali Polskę w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie. Ostatecznie zajęli 4. miejsce.

Poprowadziła pięć edycji formatu Jak oni śpiewają oraz pierwszą Just the Two uf Us. Tylko nas dwoje (2010) na antenie Polsatu. Była gospodynią kilku edycji festiwalu TOPtrendy (2006-2008, 2010). Pracowała także przy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Była także gospodynią teleturnieju Gra wstępna (2009) oraz programów Sexy mama i Mały nie-poradnik, które były emitowane na antenie Polsat Cafe.

Wystąpiła w jednym z odcinków Fortu Boyard, a przez kilka miesięcy wcielała się w postać Klaudii w serialu Tancerze. W 2010 po raz pierwszy wystąpiła na deskach Teatru Kamienica w Warszawie w spektaklu Testament cnotliwego rozpustnika. Miała okazję pojawić się w teledysku Wszystkiego na raz Libera i Natalii Szroeder.

W 2015 roku Cichopek współprowadziła program Twój Puls na antenie TV Puls. Wcieliła się też w postać Beaty w serialu Policjantki i policjanci, który wyświetlany jest na antenie TV4. Prowadziła 2. edycje formatu Nowa ja!, który emitowała stacja 8TV. Była też jurorką w programie Czar par. Zdecydowanie jednym z największych osiągnięć było współprowadzenie rozdania Telekamer w 2020 roku. W tym samym roku została współprowadzącą Pytania na śniadanie.

Wystąpiła w kampaniach reklamowych producenta perfum Creation Lamis (2005), suplementów diety Bio-C.L.A Duo (2011) oraz producenta szkieł do okularów Eyezen (2017).

Katarzyna Cichopek bibliografia: wspólnie z Marcinem Hakielem wydała w 2006 roku nakładem wydawnictwa Publicat Szkołę tańca. Jest także autorką takich pozycji, jak: Sexy Mama. Bo jesteś kobietą (2010), Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą! (2011), Z maluchem przy stole (2013)

Katarzyna Cichopek filmografia: Boża podszewka (1997), M jak miłość (2000 – do dziś), Dziki (2004), K jak Kasia Cichopek (2006), I kto tu rządzi? (2008, odc. 41), Daleko od noszy (2008, odc. 152), Agentki (2008, odc. 10), Tancerze (2009), Dancing for You (2010), Na dobre i na złe (2011, odc. 467), Wkręceni 2 (2015), Policjantki i policjanci (2016), Ojciec Mateusz (2017, odc. 223), Na sygnale (2017, odc. 141)

Katarzyna Cichopek teatr: Testament cnotliwego rozpustnika (2010, Teatr Kamienica), Wszystko przez Judasza (2015, Teatr Palladium), Mayday 2 (2017), Przygoda z ogrodnikiem (2020)

Katarzyna Cichopek nagrody:

  • Viva! Najpiękniejsi w kategorii najpiękniejsza aktorka — wygrana (2006)
  • Nominacja Jetix Kids Awards — ulubiony aktor (2006)
  • Nominacja Wiktory 2006 – największe odkrycie telewizyjne
  • Nominacja Wiktory 2007 – największe odkrycie telewizyjne
  • Nominacja Skrzydła 2007
  • Nominacja Telekamery 2007 w kategorii rozrywka
  • Nominacja Telekamery 2008 – rozrywka
  • Nominacja Wiktory 2008 – najpopularniejszy prezenter telewizyjny
  • Kryształowe serce (2013) – nagroda z okazji emisji tysięcznego odcinka M jak miłość dla najpiękniejszej młodej pary

Katarzyna Cichopek Instagram: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek Facebook: @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek — powiązane artykuły

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Ukraiński wywiad informuje o nieudanej próbie zamachu na Władimira Putina. Wiadomo, kto podjął się tego zadania

Filip J. skazany! Brat europosła Patryka Jakiego został przyłapany, bo przechodził przez drogę