w

Ukraiński wywiad informuje o nieudanej próbie zamachu na Władimira Putina. Wiadomo, kto podjął się tego zadania

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube
Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Ukraiński wywiad przekazał zaskakujące wieści! Próbowano przeprowadzić zamach na Władimira Putina. Kto podjął się tego zadania?

Odkąd tylko wybuchła wojna w Ukrainie, Władimir Putin stał się najbardziej znienawidzonym człowiekiem na świecie. Z racji tego, że dopuścił się niewyobrażalnej zbrodni, różni ludzie z całego świata mu się odgrażali. Doszło nawet do tego, że rosyjski biznesmen, Alexander Konanykhin, zaoferował milion dolarów nagrody za „głowę Putina”.

Obiecuję zapłacić 1 milion dolarów funkcjonariuszowi lub funkcjonariuszom, którzy spełnią swój konstytucyjny obowiązek i zatrzymają, aresztują Putina za zbrodnie wojenne, które są karane w prawie rosyjskim i międzynarodowym. Putin nie jest rosyjskim prezydentem, bo doszedł do władzy w wyniku specjalnej operacji wysadzania budynków w Rosji — pisał Konanykhin.

Choć z pewnością nie brakowało ochotników, nikt nie spodziewał się, by ktokolwiek próbował tego dokonać naprawdę. Ukraiński wywiad nieoczekiwanie postanowił wyprowadzić wszystkich z błędu, przekazując zaskakujące wieści.

Zamach na Władimira Putina

Wyszło na jaw, że dwukrotnie przeprowadzano zamachy na prezydenta Rosji, Władimira Putina. Po raz ostatni w czasie trwającej wojny w Ukrainie — tak przynajmniej twierdzi szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, Kyryło Budanow.

Były zamachy na Putina… Nie tak dawno był nawet zamach ze strony, jak to się mówi, przedstawicieli Kaukazu. To niepubliczna informacja. Całkowicie nieudany zamach, ale miał naprawdę miejsce… Było to około dwóch miesięcy temu — powiedział serwisowi Ukraińska Prawda.

Podkreślił, że nie było takich informacji w mediach, jednak faktycznie miało dojść do takiego zdarzenia.

Powtarzam — był nieudany. Nie ma żadnego rozgłosu o tym zdarzeniu, ale miało to miejsce.

Budanow jakiś czas temu wspomniał, że Putin znalazł się w trudnym położeniu, a dokładniej w ślepej uliczce, ponieważ nie może zakończyć wojny, ani jej wygrać. Nie sposób więc powiedzieć, kiedy konflikt zbrojny w Ukrainie może dobiec końca, bo jak na razie żadna ze stron nie zamierza się poddać.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Ohme, fot. Instagram @gosiaohme

Małgorzata Ohme rozpłakała się na wizji, gdy tylko wspomniała o mamie. „Bardzo mnie obciążyła swoją osobą”

Katarzyna Cichopek, fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek