w

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Jest oficjalny komentarz.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozstaniu. Wydali wspólne oświadczenie. Jaki był powód?

Katarzyna Cichopek największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w M jak miłość, jednak to nie jedyne jej osiągnięcia. W przeszłości zasłynęła także dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. W parze z Marcinem Hakielem wytańczyli pierwsze miejsce.

Małżonków połączyła nie tylko miłość, ale i pasja do tańca. Wspólnie otworzyli szkołę tańca Hakiel – Akademia Tańca w Warszawie, a krótko po tym wydali serię płyt DVD z kursem pt. Taniec krok po kroku oraz wydali książkę Szkoła tańca. Jeszcze przed ślubem wzięli udział w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie. Zajęli 4. miejsce.

W tym czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, które zaprowadziło ich wprost przed ołtarz. 20 września 2008 roku powiedzieli sakramentalne tak w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Rok po tym pamiętnym wydarzeniu przyszedł na świat ich syn – Adam, a w 2013 urodziła się Helena.

Katarzyna i Marcin uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Wielkim zaskoczeniem dla ich fanów było, gdy poinformowali o rozstaniu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się. Oficjalne oświadczenie

Cichopek i Hakiel zdobyli grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem przyglądali się ich życiu prywatnemu. Mimo upływu lat wyglądali na bardzo zakochanych. Regularnie pojawiali się na branżowych imprezach, a tancerz zawsze wspierał swoją ukochaną.

Na przestrzeni kilkunastu lat stali się wzorem dla wielu małżeństw. Chętnie dzielili się wskazówkami dotyczącymi tego, jak podtrzymać ogień w związku, a także byli jurorami w formacie Czar par.

Do niedawna małżonkowie regularnie udostępniali w sieci wspólne zdjęcia, które utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że świetnie im się układa. Nic więc dziwnego, że dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem było, gdy oboje udostępnili w social mediach oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel – czytamy.

Oboje wyłączyli możliwość komentowania tego wpisu, a także nie podali konkretnych przyczyn. Pocieszające jest jednak to, że nadal pozostają w dobrych relacjach.

Myślicie, że istnieje cień szansy na to, by udało im się dojść do porozumienia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kolektyw hakerski Anonymous osiągnął kolejny sukces. Wykradli ponad 360 tysięcy plików należących do Roskomnadzoru

Kim Kardashian

Kim Kardashian radzi, jak odnieść sukces w biznesie: „Podnieście swoje tyłki i pracujcie!”. Internauci wytykają jej ignorancję