w

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Jest oficjalny komentarz.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o rozstaniu. Wydali wspólne oświadczenie. Jaki był powód?

Katarzyna Cichopek największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w M jak miłość, jednak to nie jedyne jej osiągnięcia. W przeszłości zasłynęła także dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. W parze z Marcinem Hakielem wytańczyli pierwsze miejsce.

Małżonków połączyła nie tylko miłość, ale i pasja do tańca. Wspólnie otworzyli szkołę tańca Hakiel – Akademia Tańca w Warszawie, a krótko po tym wydali serię płyt DVD z kursem pt. Taniec krok po kroku oraz wydali książkę Szkoła tańca. Jeszcze przed ślubem wzięli udział w finale 1. Konkursu Tańca Eurowizji w Londynie. Zajęli 4. miejsce.

W tym czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, które zaprowadziło ich wprost przed ołtarz. 20 września 2008 roku powiedzieli sakramentalne tak w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Rok po tym pamiętnym wydarzeniu przyszedł na świat ich syn – Adam, a w 2013 urodziła się Helena.

Katarzyna i Marcin uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Wielkim zaskoczeniem dla ich fanów było, gdy poinformowali o rozstaniu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się. Oficjalne oświadczenie

Cichopek i Hakiel zdobyli grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem przyglądali się ich życiu prywatnemu. Mimo upływu lat wyglądali na bardzo zakochanych. Regularnie pojawiali się na branżowych imprezach, a tancerz zawsze wspierał swoją ukochaną.

Na przestrzeni kilkunastu lat stali się wzorem dla wielu małżeństw. Chętnie dzielili się wskazówkami dotyczącymi tego, jak podtrzymać ogień w związku, a także byli jurorami w formacie Czar par.

Do niedawna małżonkowie regularnie udostępniali w sieci wspólne zdjęcia, które utwierdzały wszystkich w przekonaniu, że świetnie im się układa. Nic więc dziwnego, że dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem było, gdy oboje udostępnili w social mediach oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel – czytamy.

Oboje wyłączyli możliwość komentowania tego wpisu, a także nie podali konkretnych przyczyn. Pocieszające jest jednak to, że nadal pozostają w dobrych relacjach.

Myślicie, że istnieje cień szansy na to, by udało im się dojść do porozumienia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Kolektyw hakerski Anonymous osiągnął kolejny sukces. Wykradli ponad 360 tysięcy plików należących do Roskomnadzoru

Kim Kardashian

Kim Kardashian radzi, jak odnieść sukces w biznesie: „Podnieście swoje tyłki i pracujcie!”. Internauci wytykają jej ignorancję