w

Relacja Marcina Hakiela rozkwita. Zrobił z partnerką pasujące TATUAŻE! Internauci w szoku: „Jak na staż związku… ODWAŻNIE”

Marcin Hakiel z partnerką - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel z partnerką - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel zaskoczył swoich fanów. Choć od zaledwie kilku tygodni jest w nowym związku, zdaje się, że relacja rozwija się w dobrym kierunku. Właśnie pochwalił się, że wraz z partnerką zrobili sobie pasujące tatuaże. Odważnie?

Marcin Hakiel zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki małżeństwu z Katarzyną Cichopek. Ich uczucie zaczęło rozkwitać podczas przygotowań do Tańca z gwiazdami. Po kilku tygodniach wspólnych treningów stali się sobie na tyle bliscy, że postanowili zostać parą, a w 2008 roku oficjalnie zostali małżeństwem. Doczekali się dwojga dzieci: syna Adama i córki Helenki. Choć uchodzili za niezwykle zgrany duet, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, ich relacja dobiegła końca.

Rozstanie dla tancerza było wyjątkowo bolesne. Przez jakiś czas uczęszczał na terapię, po której nauczył się żyć na nowo. Gdy wyszło na jaw, że jest singlem, wiele kobiet zaczęło zasypywać go ofertami matrymonialnymi, ale na niewiele się to zdało, bowiem w oko wpadła mu tajemnicza Dominika. Choć chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia, ich związek przetrwał raptem kilka miesięcy. Później zaczęto plotkować, że zbliżył się do Magdaleny Stępień, ale zainteresowani wyprowadzili internautów z błędu, tłumacząc, że są przyjaciółmi. W międzyczasie w życiu Hakiela zagościła kolejna Dominika, która od początku nie ukrywa swojego wizerunku. Zdaje się, ze zakochanych połączyło silne uczucie, bowiem zdecydowali się na krok, przed którym nie wraz wzbraniają się pary z wieloletnim stażem.

Marcin Hakiel zrobił tatuaż. Podobny ma jego partnerka!

Marcin wraz z partnerką chętnie pokazują w mediach społecznościowych, jak spędzają razem czas. W czwartkowe popołudnie ukochana tancerza wrzuciła na Instastories fotkę studia tatuażu, a po reakcji Hakiela, który udostępnił kadr dalej, można było wywnioskować, że są tam razem. Nie zdradzili jednak, kto zamierza przyozdobić swoje ciało dziarą.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Po kilku godzinach Dominika wrzuciła na Instagram fotkę, która wprawiła internautów w niemałe zaskoczenie. Okazuje się, że oboje zrobili sobie tatuaże i to jakie! Na palcach serdecznych wytatuowali pierwsze litery imion. Marcin ma na nim literę D, a jego wybranka M, a dodatkowo, nieco wyżej, zrobiła symbol przypominający gwiazdkę.

Pod postem od razu zaroiło się od komentarzy. Wielu osobom, które kibicują zakochanym, ten pomysł przypadł do gustu, choć nie brakuje też sceptyków:

  • Jak na staż związku… Odważnie.
  • Sztos.
  • Hmmm, bo ja wiem… No, ale w sumie to zostało przecież jeszcze 9 palców.
  • Szczęścia.
  • Piękne.
  • Powodzenia.

Myślicie, że Marcin Hakiel znalazł kandydatkę na żonę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Aleksandra Popławska - fot. Kurnikowski/AKPA

Smutne wieści z domu Aleksandry Popławskiej. Aktorka w żałobie. Pięcioletnia Marcelinka przegrała walkę z nowotworem

Vienna Wuerstel - fot. Instagram @vienna.wuerstel

Wstrzyknęła w usta 30 mililitrów wypełniaczy i ani myśli przestać! Mimo że nie może jeść i pić, już planuje kolejne zabiegi. „Trolle mówią, że wyglądam jak KACZKA”