w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Marcin Hakiel już pocieszył się po rozstaniu! Wrzucił do sieci fotki z nową partnerką. Ma szczęście do pięknych kobiet (FOTO)

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel w ostatnim czasie nieustannie znajduje się na świeczniku. Jednak w centrum zainteresowania nie stoi jego kariera zawodowa, a życie miłosne. W tym dzieje się bardzo dużo. Tancerz właśnie zadebiutował w mediach społecznościowych u boku nowej partnerki.

Marcin Hakiel jest jednym z najpopularniejszych tancerzy w kraju. Można było podziwiać jego umiejętności w takich programach, jak Taniec z Gwiazdami czy Finał Finałów Tańca z Gwiazdami. Na szklanym ekranie można było go również zobaczyć w programie Czar par, Poczuj rytm czy Miasto kobiet. Jest on nie tylko tancerzem, ale i choreografem — w tej roli sprawdzał się w show Jak oni śpiewają. Poza tym prowadzi także szkołę tańca Hakiel — Akademia Tańca.

Jednak to nie jego osiągnięcia na parkiecie są ostatnio w centrum zainteresowania mediów, a podboje miłosne. W zeszłym roku tancerz rozstał się z żoną Katarzyną Cichopek. Para przez długi czas prowadziła medialną batalię. Oboje jednak zaczęli układać sobie życie na nowo u boku kolejnych miłości.

Marcin Hakiel, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel @_de_bonbon_
Marcin Hakiel, Dominika – fot. Instagram @marcinhakiel @_de_bonbon_

Marcin Hakiel ma nową partnerkę

Choreograf był w związku małżeńskim od 2008 roku. Swoją żonę poznał na planie Tańca z Gwiazdami. Para doczekała się dwójki dzieci — Heleny i Adama. Jednak po kilkunastu latach ich związek rozpadł się. Rozwód wzięli w sierpniu zeszłego roku. Od tego czasu oboje szukali nowych miłości. Katarzyna Cichopek znalazła ją u boku Macieja Kurzajewskiego, zaś Hakiel zaczął spotykać się z tajemniczą blondynką o imieniu Dominika.

Niestety, tym razem także nie było happy endu. Para niedawno się rozstała. Tancerz jednak nie ubolewał zbyt długo nad utratą ukochanej i znalazł już nową partnerkę. Razem wybrali się na wernisaż, a relacją pochwalili w mediach społecznościowych. Oboje udostępnili niemal identyczne zdjęcie, co naprowadziło fanów na trop, kim jest nowa wybranka Hakiela. Okazuje się, że to instagramerka o imieniu Dominika. Na razie nie wiele o niej wiadomo poza tym, że jest wielką fanką Beyoncé i kocha podróże.

Dominika - fot. Instagram _de_bonbon_
Dominika – fot. Instagram _de_bonbon_

Jak podoba Wam się nowa partnerka Hakiela? Myślicie, że tym razem to TO?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Kinga i Marcin, Ślub od pierwszego wejrzenia - fot. screenshot Instagram @slubodpierwszegowejrzenia_tvn

„ŚOPW”. Małżeństwo Kingi i Marcina od początku jest spisane na straty? Pan młody zaczął się żalić: „Serio, NIE MIAŁEM „WOW””

Taco Hemingway - fot. screenshot Youtube @AsfaltRecords

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Pochwalił się zdjęciem z ukochaną! To córka znanej pary dziennikarzy. „Dziękuję za codziennie wsparcie” [FOTO]