w

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Pochwalił się zdjęciem z ukochaną! To córka znanej pary dziennikarzy. „Dziękuję za codziennie wsparcie” [FOTO]

Taco Hemingway - fot. screenshot Youtube @AsfaltRecords
Taco Hemingway - fot. screenshot Youtube @AsfaltRecords

Taco Hemingway jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Muzyk właśnie wypuścił najnowszy, długo wyczekiwany album. Z tej okazji pochwalił się także zdjęciem z ukochaną, która wpierała go przez cały proces produkcji.

Taco Hemingway po raz pierwszy zasłynął w 2011 roku, gdy występował jeszcze pod pseudonimem Foodvillain. Wydał wtedy swój pierwszy mixtape Who Killed JFK. Później zmienił pseudonim i wypuścił dwa minialbumy, co przyniosło mu rozpoznawalność i otworzyło drzwi do wielkiej kariery. Podpisał kontrakt z Asfalt Records. Obecnie nie tylko jest raperem, ale też członkiem duetu Taconafide i właścicielem wytwórni 2020.

Muzyk ma na swoim koncie sześć minialbumów i 9 albumów studyjnych. Teraz do dyskografii dodał kolejną płytę pt. 1-800-Oświecenie. Fani długo czekali na to wydanie. Sam raper postanowił uczcić to poruszającym wpisem w mediach społecznościowych. Podziękował w nim między innymi swojej dziewczynie.

Taco Hemingway - fot. screenshot Youtube @AsfaltRecords
Taco Hemingway – fot. screenshot Youtube @AsfaltRecords

Taco Hemingway pozuje z partnerką

Raper wydaje hit za hitem, a bilety na jego koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Teraz muzyk ma znowu powód do radości. Udało mu się wydać długo wyczekiwany album. To już 10 album studyjny z kolei. Jeszcze w przedsprzedaży osiągnął status złotej płyty, sprzedając się w 15 tys. egzemplarzy w mniej niż 24 godziny. Hemingway postanowił uczcić to i podziękować za ciężką pracę wszystkim związanym z płytą.

W pierwszej kolejności dziękuję wszystkim moim czterem przyjaciołom producentom, z którymi zbudowaliśmy ten album spędzając 254 godziny w studio. (….) Dziękuję Idze, Dziekonowi, Nikodemowi, Yanowi i całej produkcji za stworzenie nam przepięknej warstwy wizualnej. Idze dziękuję dodatkowo za codziennie wsparcie, za nieustanną wiarę we mnie i olbrzymią cierpliwość w momentach, gdy praca nad płytą całkowicie mnie pochłonęła.

Dziękuję rodzinie i przyjaciołom za ich wsparcie, słuchanie prevek, udzielanie cennych rad, ale przede wszystkim za to, że zawsze mogłem, mogę i będę mógł na nich liczyć. Finalnie dziękuję wam, drodzy fani, za to, że tak długo czekaliście. Mam nadzieję, że was nie zawiodłem. 1-800-OŚWIECENIE. Jesteś… na antenie! – napisał na Instagramie Taco Hemingway.

Wśród docenionych osób znalazła się także partnerka muzyka, Iga Lis. Jest ona młodszą córką sławnej dwójki dziennikarzy Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Para spotyka się oficjalnie od 2019 roku, kiedy to potwierdzili plotki o związku. Ukochana rapera brała aktywny udział przy tworzeniu jego najnowszej płyty, ponieważ wyreżyserowała teledysk do utworu Gelato.

Taco Hemingway, Iga Lis - fot. Instagram @tacohemingway
Taco Hemingway, Iga Lis – fot. Instagram @tacohemingway
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel już pocieszył się po rozstaniu! Wrzucił do sieci fotki z nową partnerką. Ma szczęście do pięknych kobiet (FOTO)

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk - fot. Instagram @mateuszbanasiuk

Boczarska i Banasiuk mają powód do świętowania. Podzielili się radosnymi wieściami