w

Boczarska i Banasiuk mają powód do świętowania. Podzielili się radosnymi wieściami

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk - fot. Instagram @mateuszbanasiuk
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk - fot. Instagram @mateuszbanasiuk

Magdalena Boczarska jest znaną polską aktorką. Od lat pozostaje w związku z kolegą z branży Mateuszem Banasiukiem. Para ostatnio miała powód do świętowania, a relacją pochwalili się w mediach społecznościowych.

Magdalena Boczarska jest popularną aktorką. Debiutowała jeszcze w czasach studenckich w spektaklu Rajski ogród. Znana jest z takich produkcji, jak Testosteron, Lejdis, Różyczka, Jak się pozbyć cellulitu czy Listy do M. 4. Jednak równie dobrze, co w filmach fabularnych radzi sobie i w serialach. Wystąpiła między innym w Tangu z aniołem, Barwach szczęścia czy Drugiej szansie.

Równie głośno było o niej ze względu na życie miłosne i odważne zdjęcia publikowane w sieci. Przez sześć lat spotykała się ze znanym aktorem Tomaszem Karolakiem. Jednak ich związek się rozpadł, a w 2014 roku poznała nową miłość.

Boczarska i Banasiuk świętują wspólnie

Aktorka w 2014 roku zaczęła spotykać się z Mateuszem Banasiukiem. Znany jest on z takich produkcji, jak Na Wspólnej, Pierwsza miłość, Barwy szczęścia czy 7 uczuć. Dwójka aktorów poznała się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Doczekali się nawet pociechy — syna Henryka. Na ich profilach w mediach społecznościowych można od czasu do czasu zobaczyć wspólne i rodzinne zdjęcia. Tym razem pokazali się wspólnie, ogłaszając radosne wieści.

Jak najwięcej wspólnych podróży i nowych, pięknych wspomnień, mój Chłopaku. Nie tylko z okazji urodzin, ale no też! – napisała na Instagramie.

Banasiuk obchodził 21 września swoje 38. urodziny. Z tej okazji wraz z żoną i synem postanowili świętować, spędzając wspólnie czas. Zdjęciami pochwalili się na Instagramie, a fani pośpieszyli z gratulacjami.

  • Co za power couple, uwielbiam Was. 100 lat!
  • Wszystkiego najlepszego dla chłopaka jak i całej trójki.
  • Sto lat Mateusz.
  • Sto lat i samych wspaniałości.
  • Jesteście wspaniali. Niech Was się darzy, całej Trójce.
  • Uwielbiam Was! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Taco Hemingway - fot. screenshot Youtube @AsfaltRecords

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Pochwalił się zdjęciem z ukochaną! To córka znanej pary dziennikarzy. „Dziękuję za codziennie wsparcie” [FOTO]

Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @elaromanowska

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki. Widzowie oskarżają aktorkę o niszczenie programu. Fani: „klapa, sztuczność i chłód”