w , ,

SuperSuper

Magdalena Boczarska dodała zmysłowe zdjęcie NAGO!

fot. Instagram / magda_boczarska

Magdalena Boczarska dodała nowe, a jednocześnie bardzo odważne zdjęcie na Instagramie. Aktorka zapozowała całkowicie nago, co odbiło się sporym echem w sieci. Komentarze pod zdjęciem są w ostatecznym rozrachunku bardzo pozytywne.

Magdalena Boczarska to popularna aktorka filmowa. 43-latka udziela się także w produkcjach telewizyjnych i teatralnych. W głównej mierze, kobieta filmu urodzona w Krakowie pozostaje w cieniu show-biznesu, wszak rzadko widujemy ją na imprezach branżowych. Ponadto laureatka Orła za rolę główną w filmie Sztuka Kochania dba o swój wizerunek, bowiem trudno usłyszeć o aferach związanych z jej udziałem.

Boczarska na swoim koncie ma występy w takich produkcjach jak wcześniej wspomniana Sztuka Kochania, Różyczka, W ukryciu, Żywioły Saszy czy Piłsudski. Od 2014 roku jej partnerem jest Mateusz Banasiuk, z którym ma 4-letniego synka Henryka.

Aktorka dała o sobie przypomnieć przy okazji czwartkowego zdjęcia dodanego na Instagramie. To biało-czarna fotka, na której możemy zobaczyć Boczarską pozująca całkowicie nago. Gwiazda filmu podpiera swoją twarz lewą ręką, jednocześnie siedząc.

Jak się okazuje – nie jest to zdjęcie dodane w celu poklasku czy rozgłosu. Fotografia została wykonana na potrzeby kalendarza grupy ATM. W tym roku motywem przewodnim planu jest „ciałopozytywność”. Do tego pojawiła się mała-wielka prośba ze strony Madzi. Chodzi w tym miejscu o bycie dobrym dla swojego ciała.

Ciało. Unplugged. Kalendarz @atm_grupa w obiektywie @aldona. Bądźmy dobrzy dla swojego ciała

– napisała pod zmysłowym zdjęciem na Instagramie Magdalena Boczarska.

Jak to zazwyczaj bywa przy tego typu zdjęciach, fani byli zachwyceni.

„Aaaaa” – napisał Artur Chamski. „Piękne” – w taki sposób skomentowała najnowsze zdjęcie Agnieszka Woźniak-Starak.

„Ideał kobiety” ; „Najpiękniejsza, wyjątkowa, ideał” ; „Piękna kobieta” ; „Madzia jak zawsze boska!!!!” ; „Naturalne piękno przede wszystkim” – pisali z kolei internauci.

Jak Wam się podoba Boczarska w takiej odsłonie? Wyczekujecie już na kalendarz ATM?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

fot. Instagram / magda_boczarska

Źródło: Instagram / magda_boczarska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Eurowizja 2022, Fot. FABIO FISTAROL / eurovision.tv

Eurowizja 2022: Znamy nazwiska dziesięciu artystów walczących o wyjazd do Turynu

Julia Wieniawa beztrosko tańczy w kapciach na Kasprowym. Fani: „Brakuje czasem sekundy, żeby taką pustą główką polecieć w dół”