w

Julia Wieniawa beztrosko tańczy w kapciach na Kasprowym. Fani: “Brakuje czasem sekundy, żeby taką pustą główką polecieć w dół”

Fot. Instagram / Julia Wieniawa

Julia Wieniawa znalazła ciekawy sposób na reklamę nie najtańszych czapek. Niestety mógł być on dla niej samej bardzo niebezpieczny.

W Tatrach panują obecnie bardzo trudne warunki. Właściwie nie ma dnia, aby do akcji nie musiał wkraczać TOPR. Niestety tylko w ostatnich dwóch tygodniach w tragicznych wypadkach zginęło kilka osób.

Julia Wieniawa zapewne na szczyt Kasprowego Wierchu wjechała kursującą tam kolejką górską, ale nadal narażała się na niebezpieczeństwo. Fani zwrócili uwagę na jej nieodpowiednie obuwie, w którym w każdej chwili mogła pośliznąć się na śniegu, który obecnie bardziej przypomina taflę lodu.

Julka podczas nagrania beztrosko tańczy i robi piruety, a zaledwie kilka metrów od niej widać przepaść, która kończy się kilkaset metrów niżej. W tak zmarzniętym terenie łatwo o upadek, a bez odpowiedniego sprzętu nawet zjazd w przepaść.

Cześć fanów jest zachwyconych nieszablonową reklamą czapek zimowych, które miały być głównym tematem nagrania. Bardziej świadomi odbiorcy zaczęli przestrzegać aktorkę, aby podobnych akcji nie próbowała wykonywać w przyszłości. Oto co napisali:

  • Dla wszystkich zdziwionych poniżej, które nie widziały gór zimą, że można biegać po śniegu i nie zostawiać śladów: to się nazywa LÓD i brakuje czasem sekundy, żeby taką pustą główką polecieć w dół, w przepaść. Wtedy nawet czapeczka za 200zł nie pomoże 🤦🏼‍♀️ serio, ludzie, myślenie nie boli.
  • Wszystko super, ale jest dużo miejsc w Tatrach, gdzie można było zrobić tą sesje. Nie interesuje mnie czy wjechała kolejką, czy nie. Te ubranie i zachowanie pokazuje jak ‼️NIE‼️ zachowywać się zimą w górach, bo o wypadek nie trudno, zwłaszcza jak się hasa w takich butach bo śniegu pokrytym lodem. Gratuluję święcenia przykładem 🤦🏻‍♀️ a później TOPR lata kilka razy dziennie, bo ktoś się naogląda i “on też może”.
  • Wszystko wszystkim, rozumiem, że potrzeba lansu i reklamy. Rozumiem, że kolejką itp., przecież każdy ma do tego prawo, każdemu wolno – tego oczywiście nie neguję, ale bieganie w takich kapciach nawet po Kasprowym Wierzchu nie jest rozsądnym pomysłem. Zwłaszcza w obecnych warunkach. Udało się – nic się nie stało – OK, ale następnym razem więcej rozwagi.

Jak Wy oceniacie zachowanie Julii zważając na warunki w górach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Co myślisz?

Napisane przez Izaak

Magdalena Boczarska dodała zmysłowe zdjęcie NAGO!

Sinead O’Connor trafiła do szpitala! Po śmierci syna zamieszczała alarmujące wpisy: “Nie zasługuję na to, by żyć”