w

DramatDramat

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki. Widzowie oskarżają aktorkę o niszczenie programu. Fani: „klapa, sztuczność i chłód”

Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @elaromanowska
Elżbieta Romanowska - fot. Instagram @elaromanowska

Elżbieta Romanowska od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w roli prowadzącej popularnego programu Nasz nowy dom. Widzowie jednak nie są zachwyceni z jej poczynań. Wiele osób wciąż porównuje ją do poprzedniczki i zarzuca, że aktorka niszczy program.

Elżbieta Romanowska jest znana ze szklanego ekranu nie od dzisiaj. Można ją było zobaczyć w takich produkcjach, jak Jak się pozbyć cellulitu, Dzień kobiet, Samo życie, Na Wspólnej czy Ranczo. Występowała także w programach telewizyjnych, jak Twoja twarz brzmi znajomo czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, a teraz jedno z popularnych show prowadzi.

Aktorka jakiś czas temu została nową prowadzącą programu Nasz nowy dom. Nie obyło się wtedy bez głośnej afery, ponieważ wielu osobom nie podobało się nagłe zwolnienie Katarzyny Dowbor. Ta było gospodynią show przez dekadę. Wiele osób nie widziało Romanowskiej w tej roli, a teraz okazuje się, że ich obawy nie były bezpodstawne.

Elżbieta Romanowska krytykowana przez widzów

Choć wiele osób nie było przychylnych aktorce w roli prowadzącej programu Nasz nowy dom to pierwsze odcinki nowej serii odebrano dość pozytywnie. Fani show postanowili dać jej kredyt zaufania. Teraz okazuje się, że cierpliwość widzów się skończyła, a aktorka wcale nie radzi sobie tak dobrze jako gospodyni. Niezadowoleni i rozczarowani fani zarzucają Romanowskiej, że jest chłodna i sztuczna, a program staje się zbyt wyreżyserowany.

  • Nie mam nic do pani Eli jako aktorki, ale jako prowadząca ten wspaniały program pani Ela go niszczy. Po prostu nie nadaje się do niego. Totalna pomyłka.
  • To nie to samo co z Panią Dowbor. Od niej biło ciepło i naturalność. Z obecną prowadzącą to klapa, sztuczność i chłód.
  • Za dużo reklamy tej Eli, to już przesada. Katarzyny nie reklamowali aż tak. Nie było takiej potrzeby. Ela się nie nadaje do tej roli, pewnie sami to widzą i dlatego wszędzie tylko ona. Dziwne to wszystko. Nowe nie znaczy lepsze.
  • To już nie to samo, sorry.
  • Ten program nie ma klasy K Dowbor. Przykro, ale wygląda kiczowato.

Zgadzacie się z komentarzami czy macie inne zdanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk - fot. Instagram @mateuszbanasiuk

Boczarska i Banasiuk mają powód do świętowania. Podzielili się radosnymi wieściami

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk - fot. Jacek Kurnikowski, Piętka Mieszko/AKPA

Zenek i Danuta Martyniukowie podjęli przełomową decyzję. Wyjeżdżają z Polski! Kupili bilet w jedną stronę?