w

„Nasz nowy dom” w ogniu krytyki. Widzowie bezlitośnie ocenili nową czołówkę. „FATALNA” (WIDEO)

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom - fot. screenshot YouTube @ArchiwumYegyori
Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom - fot. screenshot YouTube @ArchiwumYegyori

W ostatnich miesiącach Nasz nowy dom przeszedł gruntowną przemianę. Miejsce prowadzącej w formacie zajęła Elżbieta Romanowska, ale to niejedyna zmiana. W sieci pojawiła się nowa czołówka programu, którą ostro skrytykowali internauci. Naprawdę jest aż tak źle?

Nasz nowy dom to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez stację Polsat. Reality show debiutowało na antenie 29 września 2013 roku i przez 20. serii prowadziła je Katarzyna Dowbor. Wraz z ekipą dni w ciągu kilku dni remontowała domy i mieszkania polskich rodzin, które znalazły się w trudnym położeniu. Dziennikarka od początku cieszyła się ogromnym uznaniem widzów, którzy doceniali nie tylko jej profesjonalizm, ale i serdeczność wobec uczestników.

Kilka tygodni temu produkcja ogłosiła wielkie zmiany, które wstrząsnęły nie tylko opinią publiczną, ale i samą prowadzącą. Okazało się bowiem, że stacja nieoczekiwanie wręczyła jej wypowiedzenie. Dowbor w kilku wywiadach wpisach na Instagramie wyjaśniała, że niczego nie podejrzewała, a gdy została zaproszona do siedziby Polsatu, nastawiła się na rozmowę o nadchodzącym sezonie. Internauci nie kryli oburzenia, a część z nich od razu zapowiedziała, że więcej nie obejrzy formatu. Emocje nieco opadły, gdy okazało się, że jej miejsce zajmie znana i lubiana Elżbieta Romanowska, choć nie brakuje głosów, że to nietrafiony wybór.

Nasz nowy dom. Internauci skrytykowali nową czołówkę programu

Wraz ze zmianą obsady, konieczne było przygotowanie nowej czołówki. Ta, którą wyświetlano dotychczas, cieszyła oko, a melodia była tak charakterystyczna, że nie trzeba było patrzeć w telewizor, by wiedzieć, jaki program właśnie się zaczyna.

Produkcja postanowiła znacząco odbiec od pierwowzoru nagrania i zdaje się, że stawia nacisk na to, by Nasz nowy dom był odbierany jako rodzinny format. Widzimy na nim, jak dzięki pojawieniu się Romanowskiej ponure pokoje zamieniają się w pełne żywych barw pomieszczenia z nowoczesnymi meblami. Uwagę przykuwa również linia melodyczna, która także nie spodobała się internautom. W sekcji komentarzy zawrzało:

  • Boże… i jeszcze pozbyli się charakterystycznej muzyki ze starego intra.
  • Fatalna, to już nie będzie to samo, wielka szkoda, pozdrawiam p. Kasię Dowbor.
  • Domowe przedszkole… Tak mi się skojarzyło.
  • Raczej bym pomieszał starą muzykę z nową czołówką. Ta nowa muzyka w czołówce jest jakaś średniawa.
  • To jest tak ohydne, mogli po prostu zamienić w czołówce prowadzącą.
  • Straszny kicz.
  • Ale paskudztwo. Zmiana prowadzącej i od razu takie badziewie ludziom pokazali. Zresztą to i tak wszystko jedno, nie będę już tego oglądał, tylko powtórki z Kasią Dowbor.
  • Ja pier… co to ma być?
  • Okropne.

A wy co sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

50 Cent - fot. Instagram @50cent

Wściekły 50 Cent na oczach tłumu poważnie RANIŁ fankę! Wyciekła treść jej zeznań. Nie wymiga się od odpowiedzialności (WIDEO)

Nikita - fot. Tiktok @nikita.alokin

Nikita zaliczyła ogromną wpadkę. Zrobiła sobie tatuaż Z BŁĘDEM. „Jaka gwiazda, taki tatuaż”