w

DramatDramat HahaHaha

Nikita zaliczyła ogromną wpadkę. Zrobiła sobie tatuaż Z BŁĘDEM. „Jaka gwiazda, taki tatuaż”

Nikita - fot. Tiktok @nikita.alokin
Nikita - fot. Tiktok @nikita.alokin

Nikita ostatnio zdecydowała się na tatuaż. Wybrała na niego widoczne miejsce. Niestety, gdy pokazała efekt końcowy, internauci szybko zauważyli, że wzór na jej ciele został wykonany błędnie. Jak to skomentowała?

Nikita w świecie influencerów działa dopiero od niedawna. Zdobyła rozpoznawalność przez występy na kontrowersyjnych transmisjach na żywo swojego byłego chłopaka, Daniela Magicala. Losy rodziny Magical były oglądane codziennie przez tysiące osób. Sprawa nabrała jeszcze większego rozgłosu, gdy Nikita wyjechała do Warszawy pod pretekstem zrobienia tatuażu, a naprawdę zerwała ze streamerem.

Nikita zrobiła tatuaż z błędem

Influencerzy ze stolicy zainteresowali się młodą gwiazdą mediów społecznościowych i postanowili zrobić jej metamorfozę. Zaczęli od przedłużenia włosów, zrobienia manicure i makijażu. Następnie przyszedł czas na tatuaż. Tym razem wybrali się do Częstochowy, nie Warszawy.

Proces tatuowania został uwieczniony na Tiktoku Nikity. Jej wybór padł na wzór klucza wiolinowego za uchem. Po zakończeniu kamera zbliżyła się do influencerki, by pokazać efekt końcowy. Internauci szybko zorientowali się, że coś jest nie tak. Zamiast klucza wiolinowego, za uchem dziewczyny znalazło się jego lustrzane odbicie. W komentarzach zawrzało. Niektórzy wytykali błąd, inni wyśmiewali sytuację.

Trafiła do tatuażysty, który nie był jej fanem – zażartowała jedna z obserwatorek.

Jaka gwiazda, taki tatuaż – głosi inny komentarz.

Nie było jednak jasne, jak doszło do tej pomyłki. Osoby zainteresowane sytuacją zaczęły snuć spekulacje, a wiele z nich postanowiło zapytać eksperta. Znany na Tiktoku tatuator Michał Wurszt został poproszony o przyjrzenie się tej sytuacji. Stwierdził, że mogła wydarzyć się jedna z trzech opcji. Tatuaż mógł zostać zrobiony niepoprawnie celowo, aby nadać temu jakiś sens. Tiktoker podkreślił, że to najmniej prawdopodobna opcja. Druga możliwość według niego jest taka, że był to tatuaż wykonany w ramach współpracy barterowej. Artysta mógł się zwyczajnie pomylić, a Nikita, oglądając wzór w lustrze, widziała go poprawnie.

Trzecią opcją jest to, że po prostu chciała nutkę i było jej to obojętne, czy jest prawidłowo, czy nie. Czy jest to coś złego? Nie. Ma nieprawidłową nutkę – zakończył swoją wypowiedź słynny tatuator.

Sama zainteresowana na początku nie zamierzała komentować afery, ale widzowie zasypywali ją pytaniami na ten temat. Podczas transmisji na żywo w czwartek nie wytrzymała. Wyraźnie zdenerwowana spamem pytań, postanowiła się wypowiedzieć.

Wy się tym bardziej przejmujecie niż ja (…) Ludzie, zluzujcie trochę. Reagujecie, jakby to było za waszym uchem, a nie za moim.

Artysta, który tatuował Nikitę, również musiał się zmagać z niepochlebnymi komentarzami. On jednak wydaje się nie martwić zaistniałą sytuacją. Za jego odniesienie do sprawy można uznać tiktoka, którego opublikował zaraz po wybuchu afery.

Kiedy ona tak cię onieśmiela i tak ci się podoba, że zrobiłeś jej klucz wiolinowy na odwrót – czytamy napis na filmiku.

Wygląda na to, że odwrócony wzór nie ma drugiego dna, a po prostu jest błędem.

@nikita.alokin Wyjechałam na tatuaż do Częstochowy do @Trzaski ♬ dźwięk oryginalny – Nikitka
fot. TikTok @nikita.alokin


Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Elżbieta Romanowska, Nasz nowy dom - fot. screenshot YouTube @ArchiwumYegyori

„Nasz nowy dom” w ogniu krytyki. Widzowie bezlitośnie ocenili nową czołówkę. „FATALNA” (WIDEO)

Travis Barker, Kourtney Kardashian - fot. Instagram @kourtneykardash

Travis Barker odwołał trasę koncertową Blink-182. Musiał wracać do domu z powodu „pilnej sprawy rodzinnej”. Chodzi o ciążę Kourtney Kardashian?