w

DramatDramat SuperSuper

Nikita od Magicala ma poważne problemy zdrowotne. Zrobiła transmisję na żywo ZE SZPITALA! „Było MEGA SŁABO”

Nikita - fot. TikTok @nikita_alokin
Nikita - fot. TikTok @nikita_alokin

Nikita zaniepokoiła swoją widownię, gdy włączyła transmisję live ze szpitala. Influencerka dostała mnóstwo pytań o swój stan zdrowia. Co się jej stało?

Nikita dopiero od niedawna bryluje w świecie influencerów, ale cały czas cieszy się dużą popularnością. Zaczynała jako partnerka kontrowersyjnego streamera Daniela Magicala. Po zerwaniu z nim przeprowadziła się do Warszawy, gdzie poznała Amadeusza Ferarriego. Freak fighter obiecał jej wielką metamorfozę. Widzowie mogli obserwować, jak Nikita doczepia włosy, powiększa usta, a nawet robi tatuaż, który niestety został wykonany błędnie.

Losy młodej influencerki nadal interesują internautów. Często włącza transmisje na żywo, gdzie czyta chat i odpowiada na pytania. Ostatni live na pewno wyjątkowo zapisze się w pamięci fanów streamerki.

Nikita trafiła do szpitala

9 września w sieci zaczęły krążyć spekulacje o problemach zdrowotnych Nikity. Potwierdziła je, odpalając transmisję na żywo ze szpitala.

Przez większą część trwania live’a, influencerka się nie odzywa, a gdy zaczyna mówić, rozgląda się, czy nikt w sali nie patrzy. Siedzi na łóżku szpitalnym i ma na ręce opaskę. Wygląda na speszoną i niechętną do odpowiadania na lawinę pytań o jej stan zdrowia.

W końcu wypowiedziała się na temat swojej wizyty w szpitalu. Zapewniła widzów, że nie ma już zagrożenia życia, ale nie zamierza ujawnić powodu, dlaczego trafiła na ostry dyżur.

Na tę chwilę nie mogę… Nie chcę mówić, co mi jest (…) Wczoraj było mega, mega, mega grubo. Było mega słabo. Ale dzisiaj mogę powiedzieć, że nie ma zagrożenia życia – powiedziała.

Widzowie zaczęli się zastanawiać, czy przyczyną mogły być jakieś środki odurzające. Nikita stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. Zapewniła, że jak wyjdzie ze szpitala, to pokaże wypis, by udowodnić, że to nieprawda.

Robili mi chyba testy na wykrycie środków, które wyszły negatywnie – odpowiedziała na oskarżenia komentujących.

@pantofelek.pl Nikita jest w szpitalu 😳 #pantofelekpl #nikita #nikitamagical ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
@arturkujawski90 #nikita #magical #ferrari #drama #dc ♬ dźwięk oryginalny – ROCKY1990
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Dawid Podsiadło, Maria Dębska - fot. Filip Radwański, Niemiec/AKPA

Dawid Podsiadło i Maria Dębska przez nieuwagę potwierdzili plotki o związku! Przyłapano ich, gdy oddawali się czułościom (WIDEO)

Maciej Miecznikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dramat Macieja Miecznikowskiego. Muzyk traci słuch! „Jest niezbędny w moim zawodzie”. Ma za sobą kilka operacji