w

Dawid Podsiadło i Maria Dębska przez nieuwagę potwierdzili plotki o związku! Przyłapano ich, gdy oddawali się czułościom (WIDEO)

Dawid Podsiadło, Maria Dębska - fot. Filip Radwański, Niemiec/AKPA
Dawid Podsiadło, Maria Dębska - fot. Filip Radwański, Niemiec/AKPA

Wszystko wskazuje na to, że Maria Dębska i Dawid Podsiadło jednak są parą! Choć nie odnieśli się do krążących w sieci i mediach plotek, zostali przyłapani, gdy oddawali się czułościom. Pasują do siebie?

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Bilety na jego koncerty wyprzedają się w zastraszającym tempie, a o tym jak cenionym jest artystą, najlepiej świadczy fakt, że zapełnił cały Stadion Narodowy, a takim wynikiem może pochwalić niewielu wokalistów światowego formatu.

Muzyk niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego fani bacznie obserwują każdy jego ruch, aby nieco bliżej go poznać. Od jakiegoś czasu w mediach co rusz pojawiały się plotki o bliskiej relacji Dawida z aktorką Marią Dębską. Na początku sierpnia portal WP Gwiazdy informował, że wybrali się razem na OFF Festiwal, a później widziano ich w jednym z katowickich hotelu. Później Fakt przyłapał ich podczas wspólnego wypadu na miasto i spotkaniu z Darią Zawiałow. Emocje rosły z każdym kolejnym artykułem w portalach plotkarskich, tymczasem okazuje się, że wszyscy przeoczyli jeden istotny szczegół.

Maria Dębska i Dawid Podsiadło są parą

Ostatnio reporterka Pudelka spotkała się z Marią i podpytała ją o rzekome relacje z aktorem Erykiem Kulmem. Próbowała również dowiedzieć się, co tak naprawdę łączy ją z Dawidem, ale odpowiedziała wymijająco:

Wiesz co, wolałabym nie komentować swojego prywatnego życia. Jestem szczęśliwa — odpowiedziała.

Teraz okazuje się, że odpowiedź na wszystkie pytania mieliśmy pod nosem. Mimo że zarówno Podsiadło, jak i Dębska unikają tematu swoich relacji jak ognia, to już pod koniec sierpnia na profilu portalu shownews.pl na TikToku pojawiło się wideo, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Widzimy na nim, jak zadowolony muzyk odstawia drinka na pobliski stolik, a w tym czasie aktorka chwyta go za szyję i czule całuje w usta. To chyba wystarczający dowód na to, że mają się ku sobie, nie sądzicie?

@shownews.pl Kochani to już pewne, serce Dawida Podsiadło jest zajęte 🤭 Słodkie buziaki z Marią Dębską mówią wszystko! To wideo rozwiewa wątpliwości 🙈😊 #dawidpodsiadlo #mariadębska #dc #dlaciebie #videoviral ♬ dźwięk oryginalny – SHOWNEWS.PL

Czego życzycie zakochanym?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Elon Musk, Grimes - fot. screenshot YouTube @CNBCtelevision, Instagram @grimes

Elon Musk i Grimes ukrywali, że doczekali się TRZECIEGO dziecka! Ich tajemnica wyszła na jaw przez przypadek. Imię? Oryginalne

Nikita - fot. TikTok @nikita_alokin

Nikita od Magicala ma poważne problemy zdrowotne. Zrobiła transmisję na żywo ZE SZPITALA! „Było MEGA SŁABO”