w

Elon Musk i Grimes ukrywali, że doczekali się TRZECIEGO dziecka! Ich tajemnica wyszła na jaw przez przypadek. Imię? Oryginalne

Elon Musk, Grimes - fot. screenshot YouTube @CNBCtelevision, Instagram @grimes
Elon Musk, Grimes - fot. screenshot YouTube @CNBCtelevision, Instagram @grimes

Elon Musk i Grimes doczekali się trzeciego dziecka! Fakt, że wokalistka jest w ciąży, do końca utrzymywali w tajemnicy. Znamy płeć i imię maleństwa. Również i tym razem przy jego wyborze biznesmen wykazał się niezwykłą pomysłowością.

Elon Musk to najpopularniejszy biznesmen na świecie. Jest założycielem i współzałożycielem takich przedsiębiorstw jak PayPal, Tesla, SpaceX, Neuralink i Boring Company, a w październiku 2022 roku został właścicielem Twittera, który obecnie funkcjonuje pod nazwą X. Na polu zawodowym odnosi liczne sukcesy i choć z pewnością poświęca pracy mnóstwo czasu, to nie brakuje mu go również na życie prywatne.

Przedsiębiorca w przeszłości związany był z Justine Musk, kanadyjską pisarką i aktorką. Doczekał się z nią pięciu synów. Po rozwodzie związał się z Talulah Riley, z którą wziął ślub, a następnie w 2012 roku się rozwiódł. Najwidoczniej zrozumiał, że to nie była dobra decyzja, ponieważ rok później znowu wygłosili słowa przysięgi. W 2016 roku ponownie spotkali się w sądzie, by rozwiązać małżeństwo. Przez krótki czas spotykał się z Amber Heard, ale ich drogi się rozeszły.

Elon Musk i Grimes mają TROJE dzieci!

Oficjalnie ostatnią partnerką Elona jest Claire Boucher (znana jako Grimes). Piosenkarka w 2020 roku urodziła ich syna, który otrzymał imię X AE A-XII. W 2022 rok później surogatka urodziła im drugą pociechę, córeczkę, która także nazywa się bardzo oryginalnie: Exa Dark Siderael Musk. Fakt, że doczekali się potomstwa, nie naprawił ich skomplikowanych relacji. Odkąd zostali parą, kilkukrotnie się rozstawali i dawali sobie kolejne szanse. Ostatecznie zakończyli związek w ubiegłym roku.

Co ciekawego, dopiero teraz wyszło na jaw, że Musk i Grimes mają troje dzieci, o czym dotychczas nie wspominali. Informację o potomku ujawnił pisarz Walter Isaacson, który tworzy biografię biznesmena. O chłopcu wspomniano w recenzji książki dla magazynu The New York Times. Miał urodzić się w 2022 roku.

W końcu do tej rewelacji odniósł się sam Elon. W jednym ze wpisów opublikowanych na Instagramie potwierdził, że ma syna, o którym wcześniej nie wspominał. Wyjaśnił, że urodziła go surogatka. Maluch nazywa się Tau Techno Mechanicus, a jego imię pochodzi od greckiej litery, która reprezentuje liczbę niewymierną, równą dwukrotności liczby pi — w przybliżeniu wynosi 6,28. W ten sposób biznesmen nawiązał do dnia swoich urodzin – 28 czerwca (28.6).

Jesteście zaskoczeni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek żegna się z kolejną posadą w TVP! Jej program spadł z anteny

Dawid Podsiadło, Maria Dębska - fot. Filip Radwański, Niemiec/AKPA

Dawid Podsiadło i Maria Dębska przez nieuwagę potwierdzili plotki o związku! Przyłapano ich, gdy oddawali się czułościom (WIDEO)