w

Elon Musk przyleciał do Polski! Biznesmen już jest w Krakowie. Znamy powód jego wizyty i plany na najbliższe dni (FOTO)

Elon Musk - fot. YouTube screenshot @RealTime
Elon Musk - fot. YouTube screenshot @RealTime

Taka sytuacja nie zdarza się często! Elon Musk już jest w Polsce. Najbogatszy człowiek świata wylądował na lotnisku w Krakowie wieczorem 21 stycznia. Co robi w Polsce?

Elon Musk to najpopularniejszy biznesmen i najbogatszy człowiek na świecie. Jest właścicielem i współzałożycielem wielu popularnych przedsiębiorstw m.in. PayPal czy Tesla. W 2022 roku kupił Twittera, który od tamtej pory funkcjonuje pod nazwą X. Prywatnie Musk jest ojcem trójki dzieci.

Elon Musk już jest w Polsce

Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, że Elon Musk ma przylecieć do Polski. Miliarder wylądował na lotnisku w Krakowie w niedzielę wieczorem. Powód jego wizyty w naszym kraju już jest znany. Ma wziąć udział w sympozjum w Krakowie i ceremonii w byłym KL Auschwitz, którą organizuje Europejskie Stowarzyszenie Żydowskie (EJA). Tę informację potwierdził Andrzej Szejna. Zaznaczył, że to wydarzenie pełni ważną rolę w kontekście walki z antysemityzmem.

Myślę, że to chyba jest powód, dla którego wśród gości zaproszonych, którzy potwierdzili obecność, jest pan Musk – powiedział.

Według Bloomberg Elon Musk ma wziąć udział w rozmowie z amerykańskim prawicowym publicystą Benem Shapiro. Miliarder jesienią 2023 roku mierzył się z oskarżeniami o antysemityzm w sieci i to właśnie ma być tematem dyskusji panów.

Ceremonia w byłym niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz ma się odbyć w dniach 22 i 23 stycznia. Tydzień później przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Horoskop

Horoskop tygodniowy od 22 do 28 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Baran powinien przygotować się na niespodziewane

Karol Strasburger - fot. Youtube screenshot @mediafxhaiti1927

„Familiada” zagrożona przez konflikt producentów?! Karol Strasburger stanowczo komentuje doniesienia. „To NIEDOPUSZCZALNE”