w

Horoskop tygodniowy od 22 do 28 stycznia dla wszystkich znaków zodiaku. Baran powinien przygotować się na niespodziewane

Horoskop
Horoskop

Kolejny tydzień przynosi nowe możliwości, wyzwania oraz momenty do refleksji, a gwiazdy jak zawsze służą nam swoimi wskazówkami. Co spotka cię w tym tygodniu? Na co warto uważać, a czego przestać się obawiać? Czy czekają cię wyzwania zawodowe, a może miłosny zawód? Sprawdź, co na ten temat ma do powiedzenia horoskop.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym miłośnikiem astrologii, czy po prostu ciekawym, co Cię czeka, nasz tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku z pewnością przyniesie Ci cenne wskazówki. Od miłosnych zawirowań po kluczowe decyzje zawodowe — zobacz, co gwiazdy mają Ci do powiedzenia w nadchodzącym tygodniu od 22 do 28 stycznia. Czy to będzie czas dynamicznych zmian, czy raczej spokojnego zastanowienia?

Horoskop tygodniowy na 22-28 stycznia

Baran (21 marca — 19 kwietnia)

Baran
Baran

Ten tydzień przyniesie nowe możliwości zawodowe. Twoja energia i zapał będą na wysokim poziomie, co pozwoli Ci podejmować śmiałe decyzje. W życiu prywatnym możliwe niespodziewane spotkania.

Zodiakalnym Baranem jest: Zenon Laskowik, Jennifer Grey, Mariah Carey, Fergie, Quentin Tarantino, Agnieszka Dygant, Anita Werner, Lady Gaga, Piotr Głowacki, Eric Clapton, Celine Dion.

Byk (20 kwietnia — 20 maja)

Byk
Byk

Czas na refleksję i planowanie przyszłości. W sprawach zawodowych zalecana ostrożność, unikaj pochopnych decyzji. W miłości harmonia i wzajemne zrozumienie z partnerem.

Zodiakalnym Bykiem jest: Małgorzata Kożuchowska, Łukasz Płoszajski, Magda Mołek, Akon, Gal Gadot, Dominika Gawęda.

Bliźnięta (21 maja — 20 czerwca)

Bliźnięta
Bliźnięta

W tym tygodniu skupisz się na komunikacji z bliskimi. W pracy ważna będzie współpraca z zespołem. Otwórz się na nowe pomysły, które mogą przynieść korzyści w przyszłości.

Gwiazdy spod znaku Bliźniąt: Ilona Felicjańska, Alicja Majewska, Clint Eastwood, Colin Farrell, Iga Świątek, Szymon Majewski, Małgorzata Rozenek.

Rak (21 czerwca — 22 lipca)

Rak
Rak

Dom i rodzina będą dla Ciebie priorytetem. Możliwe napięcia w relacjach z najbliższymi, ale też szansa na ich rozwiązanie. W pracy unikaj konfliktów i szukaj kompromisu.

Zodiakalnym Rakiem jest: Maria Sadowska, Tobey Maguire, Elon Musk, Piotr Witczak (Bonus BGC), Mike Tyson, Margaret.

Lew (23 lipca — 22 sierpnia)

Lew
Lew

Tydzień sprzyja kreatywnym projektom i wyrażaniu siebie. W miłości możliwe romantyczne chwile. W finansach zachowaj umiar i nie daj się ponieść nieprzemyślanym wydatkom.

Zodiakalnym Lwem jest: Antoni Macierewicz, Barack Obama, Meghan Markle, Marian Dziędziel, Charlize Theron, Matty Cash, David Duchovny, Roger Federer, Aleksandra Szwed.

Panna (23 sierpnia — 22 września)

Panna
Panna

Skup się na zorganizowaniu swojego życia i pracy. To dobry moment na rozpoczęcie zdrowego stylu życia. W relacjach partnerskich szukaj głębszego zrozumienia i wsparcia.

Spod znaku Panny jest: Richard Gere, Sanah, Tatiana Okupnik, Szymon Hołownia, Maja Ostaszewska, Piotr Rubik, Stan Borys.

Waga (23 września — 22 października)

Waga
Waga

Tydzień przyniesie wyważone podejście do życia. W pracy osiągniesz sukces dzięki dyplomacji i umiejętności negocjacji. W miłości otwórz się na szczere rozmowy.

Zodiakalną Wagą jest: Jerzy Owsiak, Katarzyna Cichopek, Bogumiła Wander, Simon Cowell, Matt Damon, Chevy Chase, Magda Umer, Bella Hadid, Jacek Łągwa.

Skorpion (23 października — 21 listopada)

Skorpion
Skorpion

Będziesz miał do czynienia z intensywnymi emocjami. W pracy unikaj ryzykownych decyzji. W życiu osobistym możliwe głębokie przemyślenia na temat przyszłości związku.

Spod znaku Skorpiona jest: Przemysław Babiarz, Matthew McConaughey, Kayah, Muniek Staszczyk, Tilda Swinton, Grażyna Kulczyk.

Strzelec (22 listopada — 21 grudnia)

Strzelec
Strzelec

Poszukujesz przygód i nowych doświadczeń. W pracy kreatywność i innowacyjność będą Twoimi atutami. W miłości nie unikaj ważnych rozmów i wyjaśnień.

Spod znaku Strzelca jest: Woody Allen, Tomasz Adamek, Ewa Drzyzga, Britney Spears, Popek, Adam Małysz, Ewa Kopacz, Ozzy Osbourne, Amanda Seyfried, Brendan Fraser, Jarosław Kret.

Koziorożec (22 grudnia — 19 stycznia)

Koziorożec
Koziorożec

Tydzień sprzyja planowaniu i realizacji długoterminowych celów. W relacjach zawodowych bądź asertywny, ale sprawiedliwy. W miłości znajdź czas na wspólne chwile z partnerem.

Zodiakalnym Koziorożcem jest: Lewis Hamilton, Nicolas Cage, Anna Dereszowska, Jeremy Renner, Małgorzata Foremniak, Weronika Rosati, Księżna Kate Middleton, Wiktor Zborowski.

Wodnik (20 stycznia — 18 lutego)

Wodnik
Wodnik

Będziesz czerpał energię z kontaktu z przyjaciółmi i społecznością. W pracy twórcze podejście otworzy nowe możliwości. W miłości unikaj rutyny, wprowadź element niespodzianki.

Zodiakalnym Wodnikiem jest: Grzegorz Krychowiak, Olga Tokarczuk, Marta Wierzbicka, Justin Timberlake, Harry Styles, Marian Opania, Shakira, Kamil Glik.

Ryby (19 lutego — 20 marca)

Ryby
Ryby

Tydzień sprzyja duchowemu rozwojowi i introspekcji. W pracy skup się na detalach i dokładności. W życiu uczuciowym poszukaj głębszego połączenia emocjonalnego z partnerem.

Spod znaku Ryb jest: Adriana Kalska, Roman Giertych, Arkadiusz Milik, Olga Bołądź, Justin Bieber, Daniel Craig.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Astrid

Fot. Pexels

Czym są zimowe nogi? Coraz więcej kobiet się na to decyduje. Trend wywołuje mieszane reakcje

Elon Musk - fot. YouTube screenshot @RealTime

Elon Musk przyleciał do Polski! Biznesmen już jest w Krakowie. Znamy powód jego wizyty i plany na najbliższe dni (FOTO)