w ,

Ojciec Elona Muska wyjawił prawdę po trzech latach. Ma dwójkę dzieci ze swoją PASIERBICĄ

fot. Eroll Musk oraz jego pasierbica Jana (YouTube screenshot / Instagram)

Eroll Musk, ojciec miliardera Elona Muska, po trzech latach zdradził, że ma drugie dziecko ze swoją 35-letnią pasierbicą. 76-latek w rozmowie z „The Sun” stwierdził, że „jedyna rzecz, dla której jesteśmy na Ziemi, to reprodukcja”.

Eroll Musk w 1970 roku poślubił Maye Haldeman, z którą doczekał się trójki dzieci – obecnie najbogatszego człowieka na świecie Elona, Kimbalę oraz Toscę. Para rozstała się jednak po zaledwie 9 latach.

Kolejną miłością Erolla była Heide Bezuidenhout, która miała już 4-letnią córkę, Janę. Para spędziła razem 18 lat, a mężczyzna traktował dziewczynkę jak własną córkę. W tym czasie para miała kolejną dwójkę dzieci.

Związek Erolla z pasierbicą

Szokujący więc jest fakt, że gdy Jana weszła w dorosłość, to związała się ze swoim ojczymem, starszym od niej o 41 lat. Pięć lat temu media obiegła informacja, że Erollowi oraz wychowanej przez niego młodej Bezuidenhout urodził się synek, Elliot Rush.

Rodzina 76-latka była wstrząśnięta tym faktem, a dzieci ze związku Erolla z Heide Bezuidenhout nie mogły pogodzić się z tym, że ich siostra, którą znali od najmłodszych lat, urodziła dziecko ich własnemu ojcu.

– „Nadal czują się trochę przerażeni, bo ona jest ich siostrą. Ich przyrodnią siostrą” – powiedział Errol dla „The Sun”.

Wyjawił prawdę po trzech latach

Jak niedawno okazało się w związku z wywiadem z Erollem Muskiem przeprowadzonym przez „The Sun”, 5-latek nie jest jedynym dzieckiem kontrowersyjnego związku.

Na jaw wyszło, że mężczyzna przez 3 lata ukrywał przed opinią publiczną, że w 2019 roku parze urodziła się córeczka.

Errol Musk wyznał, że drugie dziecko nie było zaplanowane. 76-latek dodał również, że po urodzeniu się pierwszego dziecka przez około 18 miesięcy mieszkał razem z pasierbicą, ale obecnie nie są już razem.

Mężczyzna zapewnia jednak, że dalej utrzymują dobry kontakt i „darzą się dużą miłością”. Podczas rozmowy ojciec Elona Muska stwierdził, że reprodukcja to najważniejsza rzecz w życiu człowieka.

„Jedyną rzeczą, dla której jesteśmy na Ziemi, jest reprodukcja. Gdybym mógł mieć kolejne dziecko, zrobiłbym to. Nie widzę powodu, aby tego nie robić” – powiedział .

76-latek zdradził, że przez lata prowadził niezwykle rozwiązły tryb życia i nie zdziwiłby się, gdyby na świecie żyło jeszcze więcej jego synów i córek.

– „W latach osiemdziesiątych w Johannesburgu był okres, w którym co wieczór spotykałem się z inną kobietą. Miałem mnóstwo randek” – chwalił się.

Źródło: The Sun

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nastolatkowie znaleźli portfel, a w nim… 15 tysięcy. Oddali go policjantom i otrzymali podziękowania

[VIDEO] Kajakarz uratował 6-letniego chłopca, który dryfował na środku rzeki. Od brzegu dzieliło go 300 metrów