w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Nastolatkowie znaleźli portfel, a w nim… 15 tysięcy. Oddali go policjantom i otrzymali podziękowania

fot. zdjęcie ilustracyjne (policja.pl)

Dwóch nastolatków z Rabki-Zdroju znalazło portfel z dokumentami oraz pokaźną sumą pieniędzy. Chłopcy przekazali niezwykłe znalezisko lokalnej policji, a szczęśliwy właściciel zdołał odzyskać swoje rzeczy.

Przy jednym ze sklepów w Rabce-Zdroju nastolatkowie portfel z dokumentami i dużą suma pieniędzy, który nie należał do żadnej z przebywających w pobliżu osób. Chłopcy zadzwonili więc na numer alarmowy 112.

Na wskazane dyspozytorce miejsce po chwili przyjechali policjanci z miejscowego komisariatu, którzy po podziękowaniu nastolatkom zabrali portfel ze sobą i przekazali zgubę dyżurnemu Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.

Okazało się, że w portfelu znajdowała się równowartość ponad 15 tysięcy złotych w różnych walutach oraz dokumenty właściciela.

Właścicielem portfela i jego zawartości okazał się obywatel Mołdawii. Mężczyzna miał dużo szczęścia, że trafił na tak uczciwych młodych ludzi.

Mężczyzna dzień po znalezieniu zguby przez nastolatków zgłosił się do komisariatu, aby zgłosić zagubienie swoich rzeczy.

Fakt, że jego rzeczy znajdowały się już w rękach policjantów, wywołał u mężczyzny wielką radość. Obywatel Mołdawii z uśmiechem na twarzy opuścił rabczański komisariat.

Wyrazy uznania i serdeczne podziękowania należą się także rodzicom nastolatków za właściwe wychowanie i kreowanie praworządnych zachowań oraz wzorowej postawy obywatelskiej” – chwalą postawę chłopców policjanci.

Źródło: Policja w Nowym Targu

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

4-letnia Liza wyszła z mamą na zajęcia. Po chwili zginęła w rosyjskim ostrzale Winnicy [VIDEO]

Ojciec Elona Muska wyjawił prawdę po trzech latach. Ma dwójkę dzieci ze swoją PASIERBICĄ