w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Krzysztof Jackowski podzielił się niepokojącymi przeczuciami. Wskazał daty i zapowiedział UPADEK: „Zostanie gruz”

fot. YouTube screenshot - @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podzielił się z fanami swoją kolejną wizją. Tym razem jasnowidz opowiedział o wydarzeniach, które rzekomo mają czekać nas w nadchodzących latach. Co przepowiedział?

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w Polsce i od lat cieszy się dużą popularnością. Jackowski może pochwalić się wiernym gronem obserwujących, z którymi regularnie dzieli się wizjami za pośrednictwem konta na YouTube.

W jednej z ostatnich transmisji jasnowidz zapowiedział niepokojące wydarzenia, które mają mieć miejsce w przyszłości. Należy jednak pamiętać, że do przepowiedni Jackowskiego trzeba podchodzić z odpowiednim dystansem. Często zdarza się bowiem, że wizje nie sprawdzają się w rzeczywistości.

Jasnowidz stwierdził, że na świecie powstanie monarchia, a w 2030 roku stworzone zostanie nowe prawo „segmentowe”, którego obecnie nie bylibyśmy w stanie zrozumieć.

Jackowski w swojej transmisji opowiedział także o przeczuciach dotyczących okresu do 2028 roku, kiedy to sytuacja na świecie ma się uspokoić.

Drugi raz mi to mignęło, dziwna rzecz mi się kojarzy. Mam wrażenie, że z tego, co jest teraz, co się dzieje teraz, to zostanie z tego gruz. Taki niedobry czas, ten, który jest, miałby trwać do 2028 roku. Wtedy będzie stop tej sytuacji. Będzie wyciszenie na świecie – mówił.

Jak na podstawie swojej wizji uważa Jackowski, globalizm nie tylko straci znaczenie na świecie, ale „upadnie”.

To się zawali. Świat obierze zupełnie inną możliwość układania porządku. Globalizm upadnie, będzie toczony do 2028 roku i zostanie z tego gruz – zapewnia.

Krzysztof Jackowski ostrzega przed „wstrząsami”

Jasnowidz twierdzi, że czekają nas dwa wielkie „wstrząsy”. Jackowski uważa, że w 2024 roku nastąpi pierwszy „wstrząs”, a cztery lata później jeszcze gorszy „drugi wstrząs”, po którym „zostanie gruz”.

59-latek uważa, że dojdzie do „eskalacji bardzo groźnych rzeczy” i niektóre tereny na świecie staną się „nieczynne”. Jasnowidz przepowiada, że ludzie „będą uciekać jak z Titanica”.

W swojej wizji Jackowski zobaczył też kogoś, kogo określił jako „małego człowieka, niskiego mężczyznę”, a także politykę i datę 5 maja. Profeta stwierdził, że „zawiedzie dyplomacja”.

Wierzycie w przepowiednie Jackowskiego?

Źródło: YouTube – JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Racewicz - fot. Instagram @joannaracewicz

Joanna Racewicz zdradziła, że internautka nazwała ją „plastikowym MASZKARONEM”! Hejterka szybko pożałowała tych słów

Jerzy S. skazany - fot. Kurnikowski/AKPA

Aktor Jerzy S. SKAZANY! Na jaw wyszły nowe fakty. „Powiedzieli, że jeśli udostępnię nagranie z wypadku, będę miał kłopoty”