w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Potwierdził się czarny scenariusz. Nie żyje 27-letnia Polka zaginiona na wyspie Kos. Brat i partner kobiety zabrali głos

Anastazja Rubińska fot. Facebook

Poszukiwania 27-letniej Anastazji Rubińskiej okazały się mieć tragiczny finał. Brat zaginionej Polki opublikował krótkie oświadczenie, w którym potwierdził doniesienia greckich mediów. Smutne informacje potwierdził również partner kobiety.

Anastazja Rubińska przebywała wraz z chłopakiem w miejscowości Marmari na wyspie Kos, gdzie pracowała w jednym z hotelów. Kobieta zaginęła 12 czerwca, po tym, gdy miała wybrać się na drinka ze znajomymi. Z doniesień greckich mediów wynika, że wieczorem 27-latka zadzwoniła do partnera, informując, że ktoś odwiezie ją na motocyklu.

Kobieta nie dotarła jednak do hotelu, a w miejscu, w którym miała wcześniej przebywać, nie było po niej śladu. Przełom w sprawie nastąpił w niedzielny wieczór, kiedy to na Kos odnaleziono ciało młodej dziewczyny. Według doniesień zwłoki znajdowały się kilometr od domu 32-latka z Bangladeszu, który został zatrzymany i jest głównym podejrzanym w sprawie.

W domu mężczyzny znaleziono ślady DNA Polki oraz zakrwawioną koszulkę, a nagrania z kamer monitoringu z sąsiednich budynków ujawniły, że 32-latek wchodził do budynku z 27-latką. Fakt, że odnaleziono ciało Anastazji, potwierdził w poniedziałkowy poranek Zbigniew Ziobro.

W związku z zabójstwem 27-letniej Polki w Grecji poleciłem wszczęcie śledztwa. Sprawą zajmie się Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu. Prokuratorzy niezwłocznie wystąpią do greckich śledczych o przekazanie materiału dowodowego – napisał na Twitterze.

Brat i partner kobiety potwierdzają tragiczne doniesienia

Tragiczne informacje potwierdził także partner 27-latki, który po godzinie 20 w niedzielę zamieścił czarną wstążkę na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Nie wiemy, gdzie jest, nic nie wiemy. To bardzo trudne, ale muszę być silny, ona potrzebuje mojej pomocy. Moje życie bez niej nie ma sensu – mówił wcześniej w rozmowie z greckimi mediami.

Krótkie oświadczenie wydał również brat zaginionej Polki, który podkreślił, że sprawiedliwości stanie się zadość.

Trudno mi to napisać, ale spoczywaj w spokoju siostrzyczko! Bądź błogosławiona na tamtym świecie i bądź pewna że sprawiedliwości stanie się zadość!! Spoczywaj w spokoju – czytamy na Facebooku mężczyzny.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Paulina Smaszcz ROZSTAŁA SIĘ z partnerem?! Opublikowała wymowny wpis. „Kobieta nie potrzebuje mężczyzny, by być szczęśliwa”

O włos od wypadku w „Dzień dobry TVN”! Małgorzata Rozenek ledwo uniknęła ciosu (VIDEO)