w

Justyna Gradek nie wytrzymuje w Polsce. Zamierza emigrować? „Tutaj czuje się PRZYGASZONA”

fot. AKPA / Instagram

Justyna Gradek niedawno wróciła z Miami do Polski, ale właśnie wyznała, że planuje jak najszybciej uciekać z ojczyzny – jeszcze przed sylwestrem. Celebrytka pożaliła się, że jest jej ciężko i już nie wytrzymuje w naszym kraju.

Justyna Gradek to celebrytka i influencerka, która zyskała szerszą rozpoznawalność dzięki medialnym związkom z niemieckim miliarderem Philippem Pleinem oraz zawodnikiem MMA Karolem Miśkiewiczem. 29-latka zasłynęła też licznymi operacjami plastycznymi.

Modelka poleciała ostatnio do Miami, gdzie bawiła się wraz z przyjaciółką, Anetą Glam. Jeszcze przed wylotem celebrytka wyznała w rozmowie z „Pudelkiem”, że zastanawia się, czy w ogóle wracać do Polski. Jak zdradziła, perspektywa przeprowadzki za granicę jest dla niej tak kusząca, że mogłaby nawet rozstać się z nowym domem, który niedawno nabyła.

Ostatecznie Gradek wróciła jednak do Polski na święta Bożego Narodzenia, choć budzą one u niej złe wspomnienia. Kilka miesięcy temu celebrytka zdradziła, że to właśnie w tym okresie przeżyła największą traumę w swoim życiu – jej były mąż oskarżył ją o przehulanie 30 tysięcy euro.

Justyna Gradek na stałe opuści Polskę?

W ostatniej sesji pytań i odpowiedzi celebrytka zapowiedziała, że choć dopiero co przyleciała do ojczyzny, wkrótce ponownie wsiądzie do zmierzającego w stronę Miami samolotu. Okazuje się, że przebywanie w Polce negatywnie wpływa na samopoczucie modelki.

Gdy jeden z internautów spytał, gdzie Justyna zamierza bawić się w sylwestra, celebrytka zdradziła, że nie będzie jej już w kraju nad Wisłą.

– „Nie będzie mnie w PL. Nie usiedzę tu” – odpowiedziała.

W kolejnym Instastory Gradek stwierdziła, że źle czuje się w Polsce, a w Miami odnalazła swoje miejsce na ziemi.

– „Muszę przyznać, że w Miami odnalazłam swoje miejsce na świecie. Mój vibe pasuje do tego miejsca. A w Polsce czuję się przygaszona. Jakoś ciężko mi tutaj…” – wyznała.

Będziecie za nią tęsknić?

fot. Instagram
fot. Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Edyta Górniak chciała pomodlić się za fanów w kościele, ale odbiła się od drzwi: „Cóż to za czasy…”

Melanie C ze Spice Girls ODWOŁAŁA swój występ na „Sylwestrze Marzeń”. TVP przerywa milczenie