w

SuperSuper

Słowa Sary James zabolały Polaków. Nastolatka z niczego się nie wycofuje. „Uważam, że nie powiedziałam nic złego”

fot. Instagram

W niedawno wyemitowanym odcinku programu „Obgadane” finalistka amerykańskiego „Mam Talent”, Sara James, odniosła się do swoich słów nawiązujących do różnic między Polakami a Amerykanami. – „Uważam, że nie powiedziałam nic złego” – mówi 14-letnia wokalistka.

Sara James wywołała drobny skandal, kiedy 18 września, zaraz po powrocie do Polski ze Stanów Zjednoczonych, udzieliła wywiadu dla o2.pl.

– „Przestańcie tak robić” – zwróciła się do Polaków. – „Myślę, że jesteśmy samokrytyczni. To nie jest zła cecha, ale uważam, że nie wolno być zbyt ciężkim dla siebie. I nie można pluć hejtem. Po co coś takiego? Amerykanie więcej się uśmiechają, mają więcej radości życia. I tego powinniśmy mieć więcej, bo ludzie u nas chodzą smutni” – oznajmiła.

„Brakuje trochę luzu w Polakach”

Nastoletnia piosenkarka odniosła się ostatnio do swoich słów w programie „Obgadane”. W rozmowie z dziennikarką artystka wyznała, że otrzymała „bardzo dużo niemiłych komentarzy”, ale nie zamierza się z niczego wycofywać.

„Zostałam za to bardzo zjedzona. Uważam, że nie powiedziałam nic złego. Uważam, że brakuje trochę luzu w niektórych z nas, w niektórych Polakach” – stwierdziła.

Przybliżyła również, jak wyglądają różnice między Polakami a Amerykanami.

„W Polsce jak podejdziesz do kogoś i powiesz na przykład, że pięknie wygląda, to zazwyczaj jest reakcja: „co?!”. Nie wszyscy tak reagują, ale to nie jest jeszcze normalne. A to jest po prostu fajne, że możesz podejść i komuś tak powiedzieć” – oznajmiła.

„Polska to jest moja ojczyzna i zawsze nią będzie. Nie jestem Amerykanką, po prostu pojechałam tam na dwa miesiące. Ale po tym, co zobaczyłam, mam dwie perspektywy – naszą i Amerykanów. My jesteśmy bardziej realistami, a Amerykanie mają zazwyczaj głowę w chmurach, mają więcej luzu. Natomiast nie mówię, że Ameryka jest lepsza, a my gorsi. Jesteśmy po prostu inni. I to jest piękne” – dodała.

Otrzymuje hejt przez „dorosły wygląd”

Sara James, tak jak inne młode artystki, takie jak np. 15-letnia Viki Gabor, bywa hejtowana w sieci przez ludzi, którym nie podoba się ich „dorosły wygląd”, czyli przykładowo mocny makijaż. Jak odnosi się do tego finalistka „America’s Got Talent”?

„To jest brak dojrzałości, jeśli ktoś nas hejtuje. Nawet jeśli wyglądamy na starsze i zachowujemy się trochę na starsze, to nie zmienia faktu, że w środku dalej jesteśmy dziećmi” – skomentowała Sara.

– „Przecież zawsze tak było, że młodsi chcieli wyglądać na starszych. Jak masz proste włosy, chcesz mieć kręcone. Jak się było małym to się brało szpilki mamy, smarowało usta” – podkreśliła.

Źródło: „Obgadane” – o2.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jako dziewięciolatka została małą miss. Bez makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba! [ZDJĘCIA]

Nie żyje Jerzy Urban - fot. Engelbrecht/AKPA

Nie żyje Jerzy Urban. Były rzecznik rządu PRL odszedł w wieku 89 lat