w

Agata i Piotr Rubikowie dotarli do Miami. Pochwalili się luksusowym apartamentem! [ZDJĘCIA]

Agata i Piotr Rubikowie fot. Instagram @agata_rubik

Agata i Piotr Rubikowie już jakiś czas temu podjęli decyzję o wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Wczoraj para podzieliła się rodzinnym zdjęciem przed podróżą, a teraz Rubikowie cieszą się już nowym gniazdkiem w Miami. Żona dyrygenta pochwaliła się mieszkaniem w mediach społecznościowych. Podoba się Wam?

Piotr Rubik jest jednym z najpopularniejszych dyrygentów i kompozytorów w Polsce. Od dziecka kształcił się muzycznie i w przeszłości pełnił funkcję koncertmistrza w orkiestrze Jeunesses Musicales International, a największą rozpoznawalność przyniosła mu piosenka „Niech mówią, że to nie jest miłość”.

Rubik od lat obecny jest w show-biznesie i współpracował m.in. z Tytusem Wojnowiczem, Małgorzatą Walewską, Katarzyną Skrzynecką, Michałem Bajorem, czy też Edytą Górniak, dla której napisał utwór Dotyk.

Od czerwca 2008 r. artysta jest w związku małżeńskim z Agatą Rubik, którą poznał podczas tworzenia oprawy muzycznej na konkursie Miss w 2005 roku. Para doczekała się dwóch córek: Heleny i Alicji. Rubikowie są aktywni w mediach społecznościowych i kilka miesięcy temu zaskoczyli fanów informacją, że planują przeprowadzić się za ocean, a dokładniej do słonecznego Miami.

Zawsze chciałem robić tam duże, fajne projekty. Skoro nagle tak się wszystko ułożyło, że możemy tam wyjechać, to uznaliśmy, że… czemu nie? – zdradził Piotr w „Dzień dobry TVN”.

Szybko okazało się, że para nie zamierza zbyt długo zwlekać z realizacją swoich planów. Rubikowie jakiś czas temu zaczęli relacjonować cały proces przeprowadzki i na Instagramie żony kompozytora pojawiły się posty związane ze sprzedażą szafy czy pożegnaniem z bliskimi.

Agata i Piotr Rubikowie dotarli do Miami

W środę Rubikowie poinformowali, że nadszedł wielki dzień, na który czekali miesiącami. Z tej okazji Agata i Piotr opublikowali w sieci rodzinne zdjęcie z lotniska. Na fotografii mogliśmy zauważyć, że para zabrała ze sobą co najmniej dziesięć walizek. „Trudno spakować 12 lat życia w walizki, ale najważniejsze mamy ze sobą” – stwierdziła Agata na InstaStories.

Komu w drogę, temu czas. Warszawo, do zobaczenia wkrótce! – napisali pod postem.

Kilkanaście godzin później Agata pokazała, jak z lotniska w Miami odbierają ich znajomi, a około godziny trzeciej w nocy polskiego czasu żona artysty wrzuciła na Instagrama pierwsze zdjęcia z nowego mieszkania.

Jak widzimy na udostępnionych fotografiach, Rubikowie zdecydowali się zamieszkać w apartamencie na wysokim piętrze, dzięki czemu mogą cieszyć się wspaniałymi widokami na ocean z balkonu. Ich nowe gniazdko posiada kuchnię utrzymaną w drewnianym stylu, dużą kanapę oraz wielką lodówkę. W salonie na parę czekał szampan przygotowany przez agentkę nieruchomości.

No i jesteśmy w naszym nowym mieszkanku – ogłosiła Agata.

Podoba się Wam?

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Travis Scott - fot. Youtube @CTHaGod

Fan SPRZEDAŁ DOM, żeby uczestniczyć w koncercie Travisa Scotta. Show zostało odwołane w ostatniej chwili. Powód jest zaskakujący

Laluna Unique ostro o Dagmarze Kaźmierskiej: „Już skończyła się kariera. Nie ma Dagmary, ja tu teraz rządzę”