w

DramatDramat

Niespodziewana decyzja u Rubików! Niedawno wprowadzili się do mieszkania w Miami, a teraz…

Agata Rubik, Piotr Rubik - fot. Instagram @piotr_rubik
Agata Rubik, Piotr Rubik - fot. Instagram @piotr_rubik

Agata i Piotr Rubikowie jakiś czas temu postanowili przenieść się do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie do słonecznego Miami. Wraz z rodziną chętnie chwalą się, jak idzie im spełniania ich amerykańskiego snu. Okazuje się, że ostatnio zaczęli rozważać zaskakującą opcję odnośnie mieszkania.

Agata Rubik i Piotr Rubik są jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Para jest bardzo aktywna w mediach, w tym w mediach społecznościowych. To właśnie tam chętnie dzielą się z fanami tym, jak idzie im życie poza granicami ojczyzny. Para wraz z dziećmi przeprowadziła się bowiem w wakacje do słonecznego Miami. Pierwsze kroki w nowym środowisku nie były proste szczególnie dla ich starszej córki.

Obecnie udało im się znaleźć luksusowy apartament w Miami, w którym niedawno się urządzili. Para jednak nie sprzedała swojej willi na warszawskim Wilanowie, lecz na czas nieobecności zdecydowali się na jej wynajem. Okazuje się, że w grę wchodzi także jej sprzedaż, ponieważ para zastanawia się nad przeprowadzką do Miami na stałe. W dodatku nie planują zostać w tym samym mieszkaniu, co obecnie.

Piotr i Agata Rubikowie - fot. Instagram @agata_rubik
Piotr i Agata Rubikowie – fot. Instagram @agata_rubik

Rubikowie rozglądają się za nowym lokum

Okazuje się, że sławna para rozważa inne opcje, których jeszcze do niedawna nie brali pod uwagę. Chodzi tutaj konkretnie o zakup domu w Miami. Rubikowie w ostatnich dniach oglądali wystawiony na sprzedaż dom w okolicy.

Dzisiejszy dzień rozpoczynamy od oglądania domu. Piękny dom, który jest na sprzedaż, mało jest takich domów na naszej wyspie — wyznała w relacji na Instagramie.

Posiadłość jest nowoczesna i przestronna, a wystrojem przypomina warszawski dom pary. Obecnie wynajmują oni mniejszy apartament, lecz ten odbiega od standardów znanych im ze stolicy Polski. Wydaje się, że para jest gotowa na przeprowadzkę na stałe.

Myślicie, że zdecydują się na takie rozwiązanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Tomasz Karolak - fot. Screenshot YouTube @niezlypacjent

Tomasz Karolak zdradził, ile kosztuje go życie na poziomie. Kwota zwala z nóg! To nie jedyne wyznaniem, którym aktor zaskoczył fanów

Laluna, Caroline Derpienski - fot. screenshot Youtube @JOHNYBRAVO94

Laluna rzuca wyzwanie Caroline Derpienski. „Teraz idę po nią”. Celebrytki spotkają się w klatce?