w

Rubikowie urządzają się w Miami. Agata zaprezentowała salon w nowym apartamencie. Ładnie? (ZDJĘCIA)

Agata i Piotr Rubikowie fot. Instagram @piotr_rubik
Agata i Piotr Rubikowie fot. Instagram @piotr_rubik

Agata i Piotr Rubikowie zdecydowali się na wielkie zmiany w swoim życiu. Niedawno rodzina Rubików relacjonowała podróż do Miami, a teraz już urządzają nowe lokum. Celebrytka pokazała w sieci część mieszkania i proces skręcania mebli.

Piotr Rubik jest jednym z najpopularniejszych dyrygentów i kompozytorów w Polsce i od lat obecny jest w show-biznesie. Prywatnie od czerwca 2008 r. artysta jest w związku małżeńskim z Agatą Rubik, którą poznał w 2005 roku podczas pracy przy konkursie Miss.

Agata i Piotr doczekali się dwóch córek. Ich życie umilają Helena (ur. 2009) i Alicja (ur. 2013). Ostatnio w życiu rodziny nastąpiły wielkie zmiany. Rubikowie sfinalizowali bowiem przeprowadzkę za ocean, o której po raz pierwszy wspomnieli kilka miesięcy temu.

Zawsze chciałem robić tam duże, fajne projekty. Skoro nagle tak się wszystko ułożyło, że możemy tam wyjechać, to uznaliśmy, że… czemu nie? – wyznał wówczas Piotr w „Dzień dobry TVN”.

Rodzina kilka dni temu spakowała cały swój dobytek i razem z psem poleciała do słonecznego Miami.

Komu w drogę, temu czas. Warszawo, do zobaczenia wkrótce! (…) Trudno spakować 12 lat życia w walizki, ale najważniejsze mamy za sobą – pisali na Instagramie.

Agata i Piotr Rubikowie urządzają mieszkanie w Miami

Rubikowie są aktywni w mediach społecznościowych i ochoczo dzielą się z fanami postępami w przeprowadzce. Ostatnio Agata zdradziła, że boczne wyjście z budynku prowadzi wprost na plażę.

Boczne wyjście z naszego budynku prowadzi na plażę, po drodze mamy basen. O, taki basen, leżaczki są, stoliki. […] I jesteśmy na plaży, to jest nasz budynek, a tu jest nasza plaża. Leżaczki do dyspozycji, biały piasek… Jest niedziela, a w sumie niewiele ludzi. Super, bardzo mi się podoba – mówiła Agata Rubik.

Teraz Agata podzieliła się relacją z tego, jak wspólnie z mężem i córkami urządza swoje gniazdko, a przy okazji zaprezentowała część mieszkania. Żona dyrygenta pokazała salon, w którym wkrótce pojawią się skręcane przez rodzinę kolejne meble.

Na zdjęciach możemy zauważyć, że w pomieszczeniu nadal panuje przeprowadzkowy bałagan, a Rubikowie zdecydowali się na drewniane meble i jasny dywan. Z salonu prowadzi wyjście na przestronny taras, który jak na razie nie został jeszcze zagospodarowany, lecz już można podziwiać z niego wspaniałe widoki na ocean.

Zobaczcie, jak Rubikowie urządzają swoje wymarzone mieszkanie:

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

IShowSpeed - fot. Instagram @ishowspeed

Topowy streamer IShowSpeed ma poważne problemy zdrowotne. „Nie wiem, co mi jest, ale mam przejść operację”

Robert Karaś i Sebastian Karaś fot. Facebook @Sebastian Karaś - 100 km wpław przez Bałtyk

Brat Roberta Karasia przerwał milczenie! Opisał sportowca w gorzkich słowach. „Wulgarny i arogancki człowiek…”