w

Topowy streamer IShowSpeed ma poważne problemy zdrowotne. „Nie wiem, co mi jest, ale mam przejść operację”

IShowSpeed - fot. Instagram @ishowspeed
IShowSpeed - fot. Instagram @ishowspeed

Znana osobistość internetowa IShowSpeed przestraszył swoich fanów, odkąd wyznał, co mu dolega. Lekarze uznali, że konieczna będzie operacja. Z czym zmaga się młody twórca?

Darren Watkins Jr. znany również jako IShowSpeed, a przez fanów nazywany w skrócie Speed to topowy amerykański streamer i youtuber. Na Twitchu zgromadził najwięcej obserwatorów w historii platformy. Zasłynął ze swoich transmisji na żywo, podczas których gra w gry wideo.

Streamer ma dopiero osiemnaście lat, dlatego fani mocno się zaniepokoili, gdy zaczął uskarżać się na, jak sam to określił, zabójcze bóle głowy.

Problemy zdrowotne streamera IShowSpeed

Wszystko zaczęło się 28 lipca, gdy youtuber wrzucił shortsa zatytułowanego Chyba umrę, pa. W filmiku mówił, że cierpi na klasterowy ból głowy i że jest to najgorszy ból, jakiego w życiu doświadczył.

30 lipca Speed poinformował w mediach społecznościowych, że napuchło mu lewe oko. Na zamieszczonym przez niego filmiku widać jak makabrycznie wyglądała ta przypadłość.

Cześć kochani. Szybka wiadomość. Nie wiem, co mi jest. Ale mam teraz przejść operację. Czuję się strasznie. Bardzo źle. Moje oko jest… moje oko jest opuchnięte. To jak ukłucie. Jakby ktoś dźgał mnie nożem w oko – relacjonował streamer.

Tego samego dnia jego kamerzysta i bliski przyjaciel, Slipper, ujawnił, że u influencera zdiagnozowano ciężką infekcję zatok.

Speed miał dużo szczęścia, jego organizm wypchnął dodatkowe bakterie z infekcji do przedniej części oka, a nie do tylnej. Gdyby poszły za oko, straciłby wzrok na stałe. Bóg jest dobry – napisał na Twitterze.

Następnie nadszedł moment, na który wyczekiwali wszyscy obserwatorzy. Slipper wrzucił zdjęcie Speeda już wypisanego ze szpitala. Powiadomili widzów, że twórca internetowy dostał antybiotyk, ale lekarze zapewnili, że dojdzie do siebie.

Jednak 31 lipca IShowSpeed ponownie trafił do szpitala. Slipper przekazał informacje na temat zdrowia kolegi za pośrednictwem Twittera:

Tak, Speed wrócił do szpitala. Umówili go na badanie krwi, kiedy wczoraj wyjeżdżaliśmy. Po dotarciu tutaj dziś rano doradzili, aby został w szpitalu, aby mogli wszystko monitorować. Wszystko z nim w porządku, tylko jak zwykle odczuwa ból.

W ostatnim poście, jaki do tej pory pojawił się na profilu kamerzysty, można się dowiedzieć, że streamer jednak nie będzie potrzebować operacji. Sytuacja zmienia się dynamicznie, ale Speed cały czas poddawany jest badaniom w celu zapewnienia najskuteczniejszego leczenia, więc fani mogą być spokojni.

Społeczność internetowa bardzo przeżywała całą sytuację. Na Twitterze pojawiały się tysiące wiadomości ze słowami wsparcia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Nowy biznes Dody. Trzymała to w tajemnicy przez dwa lata

Agata i Piotr Rubikowie fot. Instagram @piotr_rubik

Rubikowie urządzają się w Miami. Agata zaprezentowała salon w nowym apartamencie. Ładnie? (ZDJĘCIA)