w

Nowy biznes Dody. Trzymała to w tajemnicy przez dwa lata

Doda - fot. Instagram @dodaqueen
Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Doda rusza z nowym biznesem. Pomimo ogromnych sukcesów w branży muzycznej, nowy pomysł wokalistki nie ma nic wspólnego z występami na scenie. Ukrywała to przez dwa lata.

Doda, jako jedna z topowych piosenkarek, ma teraz pełne ręce roboty. Jej ostatni album okazał się hitem i niedługo wyrusza w trasę koncertową, aż do dziesięciu miast w Polsce. Jesienią tego roku ma się również ukazać jej nowy reality show Doda. Dream Show, który będzie dokumentował przygotowania do koncertów i życie artystki. Pomimo napiętego grafiku, Doda nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Doda startuje z nowym biznesem

We wtorek za pośrednictwem Instagrama wokalistka pochwaliła się projektem, nad którym pracowała przez ostatnie dwa lata. Początkowo opublikowała krótki film z zapowiedzią, na którym widać jak wychodzi z wody, a na ekranie widnieje napis DODA D’EAU. Wielu fanów początkowo sądziło, że nazwa i film promocyjny wskazują, że tajemniczym produktem będą perfumy. Byli jednak w błędzie.

1 września rusza sprzedaż moich autorskich suplementów, nad którymi pracowałam przez ostatnie dwa lata. Przygotujcie się na ekskluzywną terapię od wewnątrz – głosi opis pod filmem.

Okazuje się, że artystka zdecydowała się wypuścić swoje suplementy. Produkty powstały ze współpracy z firmą ActivLab.

Mając na uwadzę, że eau po francusku oznacza wodę, można spekulować, że suplementy będą w formie płynnej. Na razie szczegóły nie są znane.

Między internautami od razu zaczęły się zacięte dyskusje. Jedni popierają pomysł wokalistki i wspierają jej nowy biznes. Inni zarzucają, że celebryci za często angażują się w coś, o czym nie mają pojęcia. Doda nie odnosi się do żadnych opinii. Pod postem z plakatem promocyjnym możliwość dodawania komentarzy została ograniczona.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Anja Rubik pochwaliła się sesją na plaży w SKĄPYM BIKINI. Ale sylwetka! (ZDJĘCIA)

IShowSpeed - fot. Instagram @ishowspeed

Topowy streamer IShowSpeed ma poważne problemy zdrowotne. „Nie wiem, co mi jest, ale mam przejść operację”