w

Anja Rubik pochwaliła się sesją na plaży w SKĄPYM BIKINI. Ale sylwetka! (ZDJĘCIA)

Anja Rubik fot. Instagram @anja_rubik

Anja Rubik podzieliła się na Instagramie ostatnią sesją zdjęciową. Modelka zaprezentowała swoje ciało i zapozowała w wyjątkowo skąpym bikini. Jesteście w stanie uwierzyć w to, że niedawno skończyła 40 lat?

Anja Rubik ma na swoim koncie niezliczone sukcesy i jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Anja urodziła się w Rzeszowie w 1983 roku i w dzieciństwie kilkukrotnie przeprowadzała się po całym świecie się z rodzicami.

Rubik zaczęła robić karierę w modelingu, gdy miała zaledwie 13 lat, kiedy to wzięła udział w konkursie Elite Model Look. Na wybiegu zadebiutowała w 1998 roku podczas paryskiego tygodnia mody, po czym na stałe przeniosła się do Francji.

Anja współpracowała z projektantami marek takich jak m.in. Valentino, Dior, Versace, Dolce & Gabbana, Gucci czy Ralph Lauren, a jej sesje zdobiły okładki międzynarodowych magazynów. Rubik uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych modelek XXI wieku, a swoją popularność postanowiła wykorzystać również w Polsce, tworząc kampanię związaną z edukacją seksualną zatytułowaną sexedpl.

Anja Rubik wije się w bikini na plaży

Jako zawodowa modelka Anja chętnie pokazuje się bez ubrań i regularnie dzieli się roznegliżowanymi zdjęciami na Instagramie. Rubik w czerwcu skończyła 40 lat, co jednak ciężko byłoby stwierdzić po jej nienagannej sylwetce.

Teraz Anja Rubik pochwaliła się na Instagramie efektami ostatniej sesji zdjęciowej. Na fotografiach wykonanych przez projektanta mody i dyrektora kreatywnego w Yves Saint Laurent, Anthony’ego Vaccarello, widzimy modelkę na plaży w skąpym, jasnobrązowym bikini.

Jak podobają się Wam efekty sesji?

fot. Instagram @anja_rubik & @anthonyvaccarello
fot. Instagram @anja_rubik & @anthonyvaccarello
fot. Instagram @anja_rubik & @anthonyvaccarello
fot. Instagram @anja_rubik & @anthonyvaccarello
fot. Instagram @anja_rubik & @anthonyvaccarello
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zuzanna Borucka - fot. Instagram @zuzeklobuzek

Youtuberka Zuzanna Borucka URODZIŁA! „Mam wrażenie, że nagle jestem kimś innym”

Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Nowy biznes Dody. Trzymała to w tajemnicy przez dwa lata