w

Caroline Derpienski krytykuje Anje Rubik. Zarzuca jej PROMOWANIE ANOREKSJI! „Nie szanuję tego”

Caroline Derpienski, Anja Rubik - fot. Instagram @anja_rubik, @carolinederpienski
Caroline Derpienski, Anja Rubik - fot. Instagram @anja_rubik, @carolinederpienski

Caroline Derpienski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek za granicą. Swoją karierę robi na rynku amerykańskim, gdzie od lat obecna jest także Anja Rubik. Jednak 22-latka nie ma dobrego zdania o starszej koleżance z branży.

Caroline Derpienski jest popularną modelką o polsko-amerykańskich korzeniach. To właśnie w kraju swojego ojca postanowiła robić wielką karierę. Można ją zobaczyć nie tylko na wybiegach, ale także w magazynach i na okładkach. Swoją karierą chwaliła się ostatnio przy okazji komentowania afery z Janoszek.

Jednak nie jest ona jedyną Polką w świecie amerykańskiego modelingu. Wciąż aktywna jest tam Anja Rubik. Supermodelka znana jest ze swojego bardzo szczupłego wyglądu. Jednak ten nie podoba się wcale 22-latce, która otwarcie skrytykowała starszą koleżankę z branży.

Derpienski ostro krytykuje Anje Rubik

Modelka znana jest z ciętego języka i ogromnej pewności siebie. Nie boi się wchodzić w konflikty z innymi celebrytami, uważając się nawet za lepszą od polskim gwiazd. Tym razem postanowiła uderzyć w koleżankę z branży, Anję Rubik. Zarzuciła jej promowanie anoreksji.

Kochanie, my jesteśmy w odrębnym świecie modelingu. Nie będę jak ona promować anoreksji. Ja kocham komercję, pokazy bikini, sukienki dla zdrowych ludzi. Dla mnie bycie szkieletorem nie jest karierą i nie szanuję tego — pisała na Instagramie.

Derpienski została zapytana przez fanów w mediach społecznościowych o to, czy zna 40-letnią modelkę. Nie odpowiedziała na pytanie, czy się znają, lecz powiedziała, co myśli o Rubik.

To niezdrowe mieć tak niski poziom tkanki tłuszczowej. Nie powinno się promować tak niezdrowego kanonu w 2023 roku. Tyle się mówi o body positivity. Modelki powinny jeść, a nie mieć same kości. To nie jest u niej choroba, że nie może przytyć, tylko jej własna decyzja. W wywiadach mówiła, że całe życie stosuje diety i będąc młodą dziewczyną oblepiała się folią i głodziła byle schudnąć.

Modelka wytknęła Rubik, że jest zbyt chuda i promuje niezdrowy wygląd, który nie jest już w zasadzie kanonem piękna w dzisiejszych czasach. Podkreśliła także, że ta kiedyś stosowała drastyczne metody, by schudnąć. Derpienski ma zupełnie inną wizję modelingu i pięknego ciała, jakie powinno się promować.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Magda Mołek fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek wyszła ze szpitala. Zwróciła się do fanów. „Nie ma co owijać w bawełnę. Nie mam czasu na nieszczerość”

Izabela Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska trafiła do szpitala! Jej stan zagrażał życiu. „Czekają mnie regularne kontrole i badania”