w

Izabela Janachowska trafiła do szpitala! Jej stan zagrażał życiu. „Czekają mnie regularne kontrole i badania”

Izabela Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska
Izabela Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska była ostatnio widziana na ramówce Polsatu. Na imprezie prezentowała się nienagannie we wściekle różowej kreacji. Okazuje się, że zaraz po pozowaniu tam trafiła do szpitala. Jej stan zagrażał życiu!

Izabela Janachowska jest znana ze szklanego ekranu. Występowała w Tańcu z gwiazdami i Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Nic dziwnego, skoro jest profesjonalną tancerką z klasą „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jednak taniec to nie jej jedyna branża, ponieważ spełnia się także jako ekspertka od organizacji eventów i ślubów. Pomaga także znanym osobom w planowaniu tego ważnego dnia.

Ostatnio można było ją zobaczyć na imprezie ramówki Polsatu. Tam pozowała w kreacji na Barbie, czyli wściekle różowej sukience z piórami. Kompozycji towarzyszyły różowe szpilki i mała torebeczka. Okazuje się, że uśmiech tego dnia szybko zniknął z jej twarzy, gdyż zaraz po wydarzeniu trafiła do szpitala.

Izabela Janachowska w szpitalu

Gwiazda po imprezie trafiła na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. Na szczęście sytuacja szybko została opanowana i ekspertka ślubna czuje się już lepiej. Postanowiła poinformować swoich fanów poprzez media społecznościowe, co u niej.

Dziś sytuacja jest opanowana, plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich — napisała na Instagramie.

Nie wiadomo, co dokładnie wpłynęło na stan zdrowia Janachowskiej. Ta jednak zachęciła fanów, by dbali o swoje zdrowie i nie ignorowali żadnych objawów. Podziękowała także pracownikom IPiN za opiekę i profesjonalizm.

Myślicie, że co dolega celebrytce?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Caroline Derpienski, Anja Rubik - fot. Instagram @anja_rubik, @carolinederpienski

Caroline Derpienski krytykuje Anje Rubik. Zarzuca jej PROMOWANIE ANOREKSJI! „Nie szanuję tego”

Influencerka trafiła do szpitala… bo sprzedawała pierdy w słoikach. Na procederze zgarnęła fortunę