w

Roma Gąsiorowska spędziła wakacje z byłym partnerem. Para WRÓCIŁA do siebie!

Roma Gąsiorowska - fot. Instagram @roma_gasiorowska
Roma Gąsiorowska - fot. Instagram @roma_gasiorowska

Roma Gąsiorowska jest polską aktorką, która od lat była w związku z Michałem Żurawskim. Para jednak miała przechodzić jakiś czas temu przez kryzys i się rozstać. Teraz podobno spędzili wspólnie wakacje, dzięki czemu ponownie się zeszli.

Roma Gąsiorowska jest znaną aktorką filmową i teatralną. Zadebiutowała w 2003 roku jako postać drugoplanowa w filmie Pogoda na jutro. Występowała także w takich produkcjach, jak Futro, Kochaj i tańcz, Listy do M. czy Kac Wawa.

Prywatnie aktorka jest żoną i matką. W 2010 roku wyszła za aktora Michała Żurawskiego. Para nawet zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie Srebrne Jabłko, w który czytelnicy miesięcznika Pani wybierają ulubione pary show-biznesu. Jednak ich związek także nie był usłany różami, gdyż w ubiegłym roku mieli się rozstać.

Gąsiorowska i Żurawski znowu razem

Para doczekała się dwójki dzieci — Klemensa i Jadwigi. To z nimi mieli oboje udać się na rodzinne wakacje do Toskanii. Jednak aktorska para bardzo chroni swoją prywatność i nie komentuje swojego życia prywatnego w mediach. Według doniesień mediów małżeństwo miało się pogodzić w trakcie wyjazdu i wrócić do siebie.

To był strzał w dziesiątkę, bo wreszcie bez pośpiechu mogli powiedzieć, wyrzucić z siebie to, co niełatwe. I postanowili dać sobie szansę — miała powiedzieć dla Dobry Tydzień przyjaciółka Gąsiorowskiej.

Para zdecydowała się przebrnąć przez kryzys wspólnie, dając sobie drugą szansę. Możliwe, że oboje mieli na celu dobro dzieci przede wszystkim. Żadne z nich jednak nie odnosi się do plotek na temat związku.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Influencerka trafiła do szpitala… bo sprzedawała pierdy w słoikach. Na procederze zgarnęła fortunę

Izabela Zeiske - fot. Instagram @iza_zeiske

Izabela Zeiske w żałobie. Gwiazda „Gogglebox” straciła kogoś bliskiego. „Była naszym wielkim szczęściem”