w

Izabela Janachowska już zaplanowała ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. „Z radością im pomogę”

Izabela Janachowska i Roksana Węgiel z Kevinem Mglejem fot. Instagram @izabelajanachowska & @kevinmglej

Izabela Janachowska została zapytana o wesele Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Okazuje się, że celebrytka ma już pewien pomysł i chętnie pomoże zakochanym. Ekspertka ślubna wypowiedziała się również na temat różnicy wieku w ich związku.

Izabela Janachowska zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Celebrytka odkryła swoją pasję do organizacji ceremonii w 2014 roku, gdy przygotowywała się do własnego ślubu, co skłoniło ją do założenia szybko zyskującego na popularności bloga „Wedding Dream by Izabela Janachowska”.

Janachowska zdobyła grono wiernych czytelników i wkrótce po tym doczekała się własnych programów w TVN Style – „I nie opuszczę cię aż do ślubu” oraz „W czym do ślubu”. W 2018 roku Izabela nawiązała współpracę ze stacją TLC, dla której zrealizowała programy: „Ślub marzeń” i „Panny młode ponad miarę”. W 2022 roku Janachowska poprowadziła natomiast „Ślubne pogotowie” na antenie Polsatu.

Janachowska o ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

W ostatnim czasie media rozgrzała informacja o zaręczynach Roksany Węgiel z osiem lat starszym Kevinem Mglejem. 18-latka już kilka miesięcy temu przyjęła oświadczyny 26-letniego Kevina Mgleja, lecz radosną nowinę przekazała dopiero niedawno.

Jako że Izabela Janachowska uchodzi za jedną z najlepszych ekspertek ślubnych, celebrytka została zapytana przez „Pudelka” o potencjalne wesele pary. Jak się okazuje, ma już pewną wizję dotyczącą tego wydarzenia.

Ten ślub musi być bardzo mocno spersonalizowany. […] Jak myślę sobie o Roxie, no to na pewno będzie impreza z przytupem i na pewno w rytmie dobrej muzyki. Myślę, że pod tym kątem będzie bardzo wymagająca – żeby świetnie wyglądać, no i żeby goście świetnie się bawili przy naprawdę dobrej muzyce – podkreśliła Janachowska.

Ekspertka zaznaczyła, że jest gotowa pomóc parze w organizacji wesela.

Oczywiście! Ja Roxie znam prywatnie, to jest przemiła, przecudna dziewczyna, bardzo zakochana, więc jeżeli poproszą mnie o pomoc, z odpowiednim wyprzedzeniem oczywiście, to z radością im pomogę – wyznała.  

Janachowska została także zapytana o komentarz w sprawie różnicy wieku między Roksaną a Kevinem, jako że temat ten wywołuje w sieci spore poruszenie. Izabela, która sama związała się z 27 lat starszym Krzysztofem Jabłońskim, nie uważa, iż jest to problem.

Najważniejsze, żeby Roxie była szczęśliwa. Mam wrażenie, że ten temat jest mocno wyciągany na pierwszy plan. Mówimy o różnicy wieku ośmiu lat, czyli żadnej, absolutnie żadnej, więc ja na maksa trzymam za nich kciuki. Ciężko jest znaleźć swoją drugą połówkę i na pewno wiek nie powinien być taką rzeczą, która może kogoś skreślić, absolutnie. Myślę, że na miłość trzeba być otwartym i po prostu znaleźć osobę, z którą czujemy się świetnie, odkładając na bok takie bzdury jak wiek – podkreśliła.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Gerard Makosz, Iwona Mazurkiewicz - fot. Facebook @Gerard.i.Iwonka

Gerard i Iwona z „Sanatorium miłości” biorą ŚLUB! Szykuje się iście królewska uroczystość

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek - fot. screenshot Instagram @krzysztof.stanowski, AKPA

Krzysztof Stanowski poleciał do Indii i wypytuje lokalsów o Natalię Janoszek. Internauci reagują: „To już nie jest zaoranie”