w

Caroline Derpienski szczerze o relacjach z rodzicami. Z ojcem nie utrzymuje kontaktu, a z matką? „Mówimy do siebie po prostu SPIE*LIŁAŚ”

Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski w przestrzeni publicznej zaistniała dzięki temu, że chwali się w social mediach luksusowym życiem w Miami. Kilkukrotnie prowokowała celebrytów do ostrej wymiany zdań, a w wywiadach szokowała wyznaniami. W sieci zawsze pokazuje się sama, ponieważ jej partner unika blasku fleszy. Wielu internautów od dawna zastanawia się, co z rodzicami influencerki. W końcu wyznała prawdę.

Caroline Derpienski to aktualnie jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. W mediach społecznościowych kreuje się na milionerkę z Miami oraz modelkę chodzącą w pokazach znanych projektantów. Niejednokrotnie chwaliła się, że jest w związku z Dżakiem, czyli Krzysztofem, który jest biznesmenem z Sosnowca. Nie zawsze jednak mieszkała za oceanem – przed paroma latami kojarzona była przez wąskie grono osób jako Karolina z Białegostoku.

Mimo że Derpienski chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim dollarsowym życiem, to nigdy nie wspomina o rodzinie. Wszystko zmieniło się po emisji materiału Krzysztofa Stanowskiego, w którym dużo uwagi poświęcił jej partnerowi.

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Krzysztof jest postacią, której do końca nie umiem zrozumieć […]. Lubi imponować, rzucać się w oczy i popycha Karolinę, do tego by była popularna. On ją inspiruje, wymyśla akcje […]. Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpienską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez Krzysztofa – powiedział Stanowski.

Stanowski opublikował film o Caroline Derpienski. Prześwietlił przeszłość jej partnera i zdradził, jaka różnica wieku dzieli ich naprawdę. „Czy nie jest to trochę creepy?”

Internauci po obejrzeniu wideo zasypali dollarsową księżniczkę pytaniami o członków jej rodziny.

Caroline Derpienski nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Z matką też nie ma idealnych relacji

Derpienski niesiona na fali rozgłosu, który zafundował jej Stanowski, postanowiła zorganizować dla swoich obserwatorów sesję Q&A, czyli pytań i odpowiedzi, na Instagramie. Wielu z nich dopytywało o jej relacje z rodzicami. Okazuje się, że z ojcem nigdy nie utrzymywała kontaktu, choć wie dużo na jego temat:

Mam wywalone w niego, tak jak on miał wywalone od dnia kiedy się urodziłam (przepraszam nawet kiedy jeszcze się nie urodziłam, nienawidził mnie). Nawet ostatnio dowiedziałam się, jak wygląda jego dom w Nowym Jorku i jego ukraińskiej żoneczki, która ani dnia nie pracowała i ukrywa od lat przed nim to, że ma dwójkę dzieci na Ukrainie, a nawet już teraz wnuków. Wmówiła mu, że jest dziewicą, a jest dziewicą orleańską

– odpisała.

Relacje Caroline z matką można nazwać skomplikowanymi. Mimo że codziennie mają ze sobą kontakt, to często dochodzi między nimi do spięć, podczas których padają mocne słowa.

Widzę, że jest najwięcej pytań o matkę. Tak, utrzymujemy relacje, codziennie chwilę piszemy albo rozmawiamy. Tutaj jest jedna wielka sinusoida i raz dobrze, raz tragicznie. Ja wybaczyłam wszystko, ale nie zapomnę. Czasami jak płacze to jest dla mnie największym wsparciem przez telefon, a czasami jest największym wrogiem i mówimy do siebie po prostu spierd*liłaś. Myślę, że w tym przypadku po prostu jej traumy z dzieciństwa i przede wszystkim z nieudanych związków oraz bycia ciąganą po sądach latami przez obsesyjną szurnięta teściową odbiły piętno na jej psychice i to wszystko było wylewanie na mnie od dnia urodzenia 

– wyznała.

Spodziewaliście się tego?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kacper Błoński, Julia Kostera - fot. Instagram @kacperblonsky @juliakostera

Julia Kostera wbiła szpilę Kacprowi Błońskiemu? Zapytana o byłego chłopaka influencerka nie wytrzymała. „Aż tak mi się nie nudzi”

Maryla Rodowicz - fot. YouTube @codziennypoznan9270

Maryla Rodowicz w gorzkich słowach o swojej sytuacji finansowej. Ma powód do zmartwień? „Myślę głównie o rachunkach”