w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Julia Kostera wbiła szpilę Kacprowi Błońskiemu? Zapytana o byłego chłopaka influencerka nie wytrzymała. „Aż tak mi się nie nudzi”

Kacper Błoński, Julia Kostera - fot. Instagram @kacperblonsky @juliakostera
Kacper Błoński, Julia Kostera - fot. Instagram @kacperblonsky @juliakostera

Julia Kostera i Kacper Błoński rozstali się kilka lat temu, jednak fani wciąż nie zapomnieli o tej parze. Co jakiś czas influencerzy muszą zmierzyć się z pytaniami o były związek. Tym razem Kostera odpowiedziała na komentarz internautki. Wbiła szpilę Błońskiemu?

Kacper Błoński i Julia Kostera są influencerami. Oboje zasłynęli dzięki projektowi Team X. Ich wspólna praca szybko przerodziła się w przyjaźń, a potem miłość. Byli ze sobą kilka lat, a swoją relację chętnie dokumentowali za pomocą filmów na YouTube czy zdjęć w mediach społecznościowych. Błoński nawet nagrał dla swojej ukochanej utwór miłosny.

Początkiem 2022 roku zaczęły krążyć plotki o ich rozstaniu. Najpierw nie odnosili się do spekulacji fanów. Dopiero w połowie kwietnia na Instagramach influencerów pojawiły się oświadczenia potwierdzające tę decyzję.

Nie sądziłam, że kiedyś taka informacja się pojawi, ale nasz związek dobiegł końca. Były to cudowne dwa lata, ale jak to w każdym związku, nie były idealne – napisała wtedy Kostera.

Julia Kostera uderza w Kacpra Błońskiego

Od ich rozstania minęło już dużo czasu. Oboje zdążyli już zakochać się ponownie. Błoński przez jakiś czas miał wizerunek podrywacza, ale niedawno poinformował, że spotyka się z raperką Young Leosią, która ostatnio nagrała dla niego romantyczną piosenkę.

Pomimo mijającego czasu fani wciąż nie mogą zapomnieć o parze sprzed lat. Zarówno Kostera jak i Błoński są zasypywani komentarzami widzów, którzy pamiętają ich z czasów Teamu X. Ostatnio influencer chciał pochwalić się fotką z nową ukochaną. Niestety jego obserwatorzy nie byli zachwyceni tym faktem.

Julia Kostera to jest ładna – głosi jeden z najpopularniejszych komentarzy.

Ona wcale nie ma łatwiej. W każdym filmiku na TikToku młodzi widzowie doszukują się nawiązań do byłego chłopaka swojej idolki. W niedzielę internetowa celebrytka opublikowała film inspirowany inną użytkowniczką tej platformy.

Wiesz, że to zły pomysł, ale wieje nudą w życiu ostatnio – napisała na nagraniu.

Fani od razu zaczęli snuć teorie, co influencerka mogła mieć na myśli.

Mam nadzieję, że chodzi o powrót do Kacpra – napisała jedna z internautek.

Kostera nie mogła przejść obok tego obojętnie. Chociaż zwykle oboje z Błońskim starają się ignorować niepochlebne komentarze, tym razem nie wytrzymała.

Aż tak mi się nie nudzi – odpisała.

Dobrze zrobiła, czy lepiej, jakby odpuściła?

fot. TikTok Julia Kostera
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Luna, Justyna Steczkowska, Kayah, Marcin Maciejczak - fot. AKPA

Eurowizja 2024. Justyna Steczkowska przegrała z Luną JEDNYM PUNKTEM! W sieci wielkie oburzenie: „ZNOWU nas zawiedliście”

Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski szczerze o relacjach z rodzicami. Z ojcem nie utrzymuje kontaktu, a z matką? „Mówimy do siebie po prostu SPIE*LIŁAŚ”