w

Kacper Błoński i Fagata mają ROMANS?! Influencer przed kamerami zdradził, co ich łączy. „Było DOŚRODKOWANIE”

Kacper Błoński, Fagata - fot. Instagram @kacperblonsky @fagataa
Kacper Błoński, Fagata - fot. Instagram @kacperblonsky @fagataa

O związkach Fagaty zwykle jest bardzo głośno w sieci. Wygląda jednak na to, że relację z Błońskim udało się zachować w tajemnicy, aż do teraz. Crusher wygadał się przed kamerami na żywo, co ich łączy.

Fagata to jedna z topowych polskich influencerech. Pierwszy raz pojawiła się w mediach jako jedna z uczestniczek formatu Tinder na kanale Teamu X. Tam poznała Stuarta Burtona, z którym niedługo potem weszła w relację. Zaczęła występować z nim na filmach i gromadzić rzeszę fanów na Instagramie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a o kontrowersjach związanych z ich rozstaniem jest głośno do tej pory. Następnie związała się z patoinfluencerem Kamerzystą. Wokół rozpadu ich relacji również wybuchła afera. Opublikowano nagranie, jak się kłócą, a Fagata wychodząc, przewraca szklany stolik. Trzeci chłopak internetowej celebrytki nie chciał sławy, więc nie publikowała jego wizerunku. To jednak nie stanęło na przeszkodzie, by po rozstaniu rozkręcić aferę.

Kacper Błoński dał się poznać na kanale najpopularniejszego polskiego youtubera Blowka wiele lat temu. Następnym krokiem w jego działalności internetowej było dołączenie do Teamu X. Wtedy jego kariera naprawdę ruszyła do przodu. Zaczął wydawać piosenki, które stały się hitami. Związał się z popularną influencerką Julią Kosterą, a fani pokochali oglądać ich razem. Po dwóch lata związku, para rozstała się w kwietniu 2022. Od tamtej pory Błoński kreuje swój wizerunek w sieci jako podrywacza i łamacza serc. Sam siebie określa jako Crusher, czyli ktoś, w kim wiele osób się podkochuje. Nadal wydaje muzykę, walczy we freak fightach, a także współtworzy treści na kanale GOATS z grupą inny popularnych youtuberów.

Kacper Błoński i Fagata mieli romans

Na TikToku Ambasady GOATS pojawił się filmik, w którym Błoński miał udawać, że jest na Tinderze. Pokazywano mu znanych influencerów i influencerki i miał wybierać, czy na znanej aplikacji randkowej przesunąłby ich w prawo czy w lewo. Gdy na ekranie pojawiła się Fagata, nie wahał się.

W lewo. Za przeszłość – powiedział.

Przeszłość influencerki jest na językach internautów, więc każdy zrozumiał Crushera tak, że miał na myśli aferę, która aktualnie się toczy w sieci. Sama zainteresowana odebrała to w ten sam sposób, bo skomentowała nagranie.

Jakoś ci ostatnio moja przeszłość nie przeszkadzała – napisała.

W sieci zawrzało. Trudno było stwierdzić, czy Fagata napisała tak dla żartu, czy naprawdę coś między nimi było. Influencerzy często stosują taktykę, że nie poruszają niewygodnych tematów w nadziei, że internauci zapomną o sprawie. Tym razem się to nie udało.

Błoński przygotowuje się obecnie do walki w Fame MMA przeciwko Ostremu, która odbędzie się już w następny piątek. W związku ze zbliżającą się galą zawodnicy występują w różnych programach promujących walkę. W środę odbyło się Face2Face, podczas którego przeciwnicy siadają naprzeciwko siebie i odpowiadają na pytania. Boxdel, włodarz Fame MMA, prowadzący programu i współtwórca kanału Goats, zainteresował się relacją Crushera z kontrowersyjną influencerką.

W wyborach tinderowych odrzuciłeś Fagatę za przeszłość, a ta napisała, że ostatnio ci ta przeszłość nie przeszkadzała.

Kacper podstawiony pod ścianą nie próbował unikać odpowiedzi. Powiedział wprost, co miał na myśli, a to jeszcze bardziej zszokowało widzów.

Chodziło o naszą wspólną przeszłość, właśnie ostatnio – przyznał.

W dalszej wypowiedzi zawodnik Fame MMA wyjaśnił, że to co Fagata dawniej robiła, go nie interesuje, bo są to „stare czasy”. Zdradził też, co kryje się za słowami „wspólna przeszłość”.

Była imprezka. Było dośrodkowanie – podsumował.

Zdaniem influencera, na Tinderze szuka się kogoś do budowania razem relacji, a z Fagatą tego robić by nie chciał, dlatego przesunął ją w lewo.

Mocny statement – stwierdził jego przeciwnik.

Fagata na razie nie odniosła się do sprawy, chociaż w komentarzach pod jej zdjęciami fani bardzo się tego domagają. Romans między nią, a Błońskim to ostatnia rzecz, jakiej internauci się spodziewali.

Pasowaliby do siebie?

@ambasadahub #fakesituation #blonski ♬ dźwięk oryginalny – ambasadahub
@pantofelek.pl „Było DOŚRODKOWANIE” 😳🫢 #pantofelekpl #kacperblonsky #fagata ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Anna Mucha, Wojciech Jagielski - fot. screenshot YouTube @Wieczór z wampirem, Piętka Mieszko/AKPA

Anna Mucha po 25 latach komentuje wywiad z Wojciechem Jagielskim. Dziennikarz pytał 18-letnią aktorkę o bieliznę. „ZATKAŁO mnie”

Damian Sobek - fot. Instagram @damiansobekmasterchef, AKPA

Finalista programu „MasterChef” został brutalnie pobity przez bandę nastolatków! Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami